Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 93962 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dobry to zestaw? (około 2000bez monitora) , pjfox 9/12/03 15:34
Barton 2500+..............435zł
256MB DDR 333...........152zł
80GB Baracuda7200....305zł
DVD LiteON...................141zł
CDRW LiteOn 52xbox....168zł
FDD...............................35zł
obudowa300W...............118zł
Cooler - SilentSpire........41zł
klawiatura......................15zł
MyszaOptyczna..............29zł
HP3550..........................248zł

EPOX na KT600/FW/SATA/M ....385
FX5200 64MB TV DVI.......~250zł

do tego chcemy kupić monit LCD

wybór pada na iiyame E380S - ale ona ma tylko wejście D-SUB - jakie to ma znaczenie? D-SUB a DVI?

ew. jakiś SAMSUNG albo SONY? 15" (gdzie je dostać we wrocku?)

ogólnie komp ma być do pracy, ale gierki też mają śmigać, filmy itd. i ma starczyć na jakiś czas.

thx za jakieś opinie

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  1. aha , pjfox 9/12/03 15:38
    ten EPOX to 8KRDA+ - z arest computers (nie mogę wkleić linku bo coś się krzaczy (-:) ( www.arest.pl/index.php?inc=cennik?katid=2 )

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  2. Kup lepsza grafe, chocby byla uzywana. , Shneider 9/12/03 16:07
    Bo dzieciaki zwarjuja po jakims czasie.
    Odradzam kumpna "drukarki", jak by to powiedziec.. JEDNORAZOWKA. Bardzo droga w exploatacji. Zbiorniki z tuszem wielkosci pudelka zapalek. Narazie z drukarka niech sie wstrzymaja.
    Mycha za 30zl? dorzuc drogie 30 i kup Logi. Inaczej beda narzekac ze kursor skacze po ekranie badz nie moga celnie celowac. :)
    Niewiem jaki to SilientSpire ale Spire nie jest cichy :). Praca bedzie denerwujaca.

    Takze odradzm drukarke a na jej miejsce zlozyc wygodniejszego kompa. Dorzucic kase na grafe i radiator.

    D-SUB = DVI (analog.) Mozna stosowac przejsciowki z jednego w drogie i nic sie nie dzieje. Co innego gdy LCD jest cyfrowy.
    :)

    .:: Live at Trance Energy ::.

  3. Może by się zastanowić nad jakimś lepszym zasilaczem , misiek 9/12/03 16:53
    bo nie wiem czy ten co jest w obudowie za 118 zł da radę to uciągnąć.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL