 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ngP 05:55 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47 » metacom 02:04 » ziemoone 01:49

Dzisiaj przeczytano 20010 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
oszystwo, co zrobic ? , wasas 12/12/03 10:54 kupilem telefon uzywany, odebralem go i wlancza sie , lapie zasieg itp, wiec mysle ze jest wszystko ok, ale problem pojawia sie dopiero po 3-4 dniach jak I raz rozmawiam przez niego, otoz rozmowca nie slyszy mnie. Co mam zrobic ? czy obowiazuje rekojmia ?- No IMHO masz problem, kolo zawsze może powiedzieć, że telefon był git. , Dexter 12/12/03 11:08
A Ty odebrałeś i go popsułeś. Zawsze można się sądzić, ale chyba gra niewarta świeczki. W razie co to bierz kilku charnuchów z palnikami i kasę odzyskasz, a może nawet zarobisz...Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX! - wlasnie sprzedawca tak twierdzi , wasas 12/12/03 11:19
telefon kosztowal mnie 710zl
czy w takim wypadku obowiazuje rekojmia ?- Nie. , Doczu 12/12/03 11:29
Rękojmia nie obejmuje rzeczy używanych, chyba że taką rękojmie zagwarantuje Ci sprzedawca, ale nie musi tego robić.
- spalil Ci sie mikrofon , Wedrowiec 12/12/03 12:03
telefon pewnie w wodzie wyladowal wczesniej.
dlatego nigdy nie kupuj z komisu bez gwarancji:/
jedyne wyjscie teraz to oddac do naprawy."Widziałem podręczniki
Gdzie jest czarno na białym
Że jesteście po**bani" |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|