 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ngP 05:55 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47 » metacom 02:04 » ziemoone 01:49

Dzisiaj przeczytano 20342 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
radiatorek na NB- wystarczy? , koral 12/12/03 13:34 czy radiatorek Zalmana (taki niebieski, nie pamietam oznaczenia, aluminium) na NB wystarczy do lekko podkreconego (ok.140+ mhz powiedzmy) gigabyte 7vax? w dodatku nie mam jeszcze (nosze sie z instalacja) wiatraczkow wepchnij-wypchnij w puszce.. poradzcie.
have a nice day- Wystarczy , milekp 12/12/03 13:55
Ja mam u siebie tego radiatora i na NB i na SB. No problema chodzi płyta na 175 MHz. Później padają pamięci. - ._. , GregorP-Redakcja 12/12/03 13:58
Wystarczy w zupełności i zostanie mu spooory zapas....No tears to cry, no feelings left,
this species has amused itself to
death.... - sssomebody stop me:) , koral 12/12/03 22:06
dzieki wielkie |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|