Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » Promilus 07:04
 » ligand17 06:56
 » DJopek 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06

 Dzisiaj przeczytano
 24070 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do posiadaczy modemu kablowego Motorola SB4100 i nie tylko , Grzehoo 12/12/03 21:46
męczy mnie taka sprawa. O ile dobrze pamiętam kiedyś jak uruchomiłem winde XP bez włączonego modemu, to mogłem w każdej chwili go włączyć (przyciskiem Standby) i system go wykrywał i wsio działało tak jak powinno. Teraz jak włącze modem to WinXP nic nie zauważa, nawet włączenie w połączeniach sieciowych mojego połączenia nic nie zmienia. Co za to może odpowiadać jakiś sterownik, czy jakaś opcja systemu. Proszę o jakieś pomysły - niby to jest pierdoła ale mnie męczy :)

Pozdrawiam.
"Trust no one"

  1. mam 4200 , Bodhi 12/12/03 22:03
    ale wszystko dziala jak trzeba, zadnych specjalnych ustawien nie dokonywalem. Modem jest podlaczony przez karte sieciowa...

    Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię
    do swojego poziomu i pokona
    doświadczeniem.

  2. wow.. , koral 12/12/03 22:48
    to Wy go wylaczacie??? nawet nie wiedzialem,ze teka funkcja istnieje ;) ..ale ..po co?

  3. też mam podłączony przez sieciówkę , Grzehoo 13/12/03 01:47
    powiem inaczej. Jak kliknę na te monitorki w trayu i wybiorę wyłacz, a następnie uruchomię z panelu sterowania -> połączenia sieciowe -> połączenia lokalne RMB - włącz, to system i tak nie uruchamia sieci z powrotem :( A sieciówkę mam zintegrowaną z MB

    Pozdrawiam.
    "Trust no one"

    1. tak to sie nigdy nie bawilem , Bodhi 13/12/03 11:40
      sieciowka Intel Pro/100+

      Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię
      do swojego poziomu i pokona
      doświadczeniem.

      1. a spróbuj jak możesz , Grzehoo 13/12/03 15:46
        jestem ciekawy. Moja sieciówka VIA Rhine II, jak pisałem zintegrowana z płytą.

        Pozdrawiam.
        "Trust no one"

        1. dziala , Bodhi 14/12/03 16:51
          jak zloto

          Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię
          do swojego poziomu i pokona
          doświadczeniem.

  4. mi chodzi idealnie (4100) , masza 13/12/03 23:05
    ale ja mam na USB...

    Pozdrowionka !!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL