Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 33127 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Akcja antyczatowa - Tubisie - przyłącz się! , tubisie 14/12/03 11:11
Hej !!!

Zapraszam wszystkich do przyłączenia się do "Grupy Uderzeniowej Tubisie" mającej na celu zbiorowe niszczenie obiektów poprzez ich floodowanie (Motto grupy: "W kupie siła!"). Dzisiejszym celem jest kanał czatowy na Interii o nazwie "Po 50-tce" - jak powszechnie wiadomo czatowanie jest totalną stratą czasu, a ludzie, którzy przebywają na czatach tracą zdrowie, czas i pieniądze a nawet nieraz i przyjaciół, bo czatowanie powoduje wyizolowanie od środowiska naturalnego. Może to powodować depresję a w skrajnych przypadkach myśli samobójcze, należy więc temu zapobiec (proszę zdać sobie sprawę jak ważne są te słowa! Ratujemy życie milionom osób w ten sposób!) Dzięki zaakatowaniu czata uniemożliwimy tym osobom kontakt ze swoimi "wirtualnymi" przyjaciółmi oraz (co bardzo prawdopodobne) wyleczymy kilka z nich z nałogu czatowania, czego konsekwencją może być w przyszłości uratowanie komuś życia! W związku z tym apeluję do wszystkich, aby każdy, kto może przyłączył się do tej wspaniałomyślnej akcji czynienia ludziom dobra oraz uwalniania ich od strasznego i niebezpiecznego nałogu jakim jest czatowanie!

A oto przepis jak zostać członkiem Grupy Uderzeniowej Tubisie:
Należy wejść na stronę:
http://tubisie.kgb.pl
i sprawdzić jakie jest aktualnie zadanie do wykonania oraz je wykonać według rozkazu :) Proste! ;)

Akcja 002 rozpoczyna się dzisiaj o godzinie 20:00, zbiórka pod czatem Interii o 19:55, zapraszam wszystkich chętnych do udziału w akcji - pamiętajcie, dzięki temu pomagacie sobie i innym (sobie też, bo możecie się trochę wyluzować :) )

Innym celem akcji jest poprostu dobra zabawa i możliwość odreagowania nerwów codziennych wśród innych "wariatów" robiących to samo :) Tego typu akcje będą się powtarzały cyklicznie w zależności od zainteresowania, wszystkie sugestie proszę kierować na adres e-mail:

  1. nie rozumiem tego , Nazgul 14/12/03 11:18
    posta/spamu? Co chcesz osiagnac?

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

  2. nastepny nawiedzony... , Banan 14/12/03 11:25
    widze analogie do zakazu sprzedawania swierszczykow.
    drogi tubisiu, proponuje ci tak: jezeli nie podobaja ci sie czaty to poprostu tam nie wchodz. to najprostsze i imho najlepsze wyjscie.

  3. idź narkomanów ratować , vaneck 14/12/03 11:35
    ganiaj dealerów po ulicach. 100% dobrej zabawy i możliwość odreagowania nerwów codziennych :)))

    A little less conversation, a little more action
    please

  4. kazdy ma jakiegos bzika! , siaraps 14/12/03 13:12
    kazdy jakies hobby ma , a ja w domu mam chomika, kota, rybki oraz psa

    "dziś to, co wczoraj trwałym było
    jutro istnieć przestaje"
    dj boom

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL