Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 16:23
 » wrrr 16:21
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54

 Dzisiaj przeczytano
 50054 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

wskrzeszanie głowicy do drukarki lexmark 3200 , DeK 15/12/03 22:18
Uparłem się i chociaż miał bym dokonywać prób przetkania przez najbliższe 10 lat to nie podaruje :-) Ma ktoś doświadczenie z głowicami do lexmarka 3200? jakieś patenty na przetykanie, rodzaj atramentu, rozcieńczanie atramentu?
Aktualnie wlałem Parker ale chyba jednak jest za gęsty bo są trudności z wypluciem atramentu przez głowicę. Na jakości mi nie zależy głównie jest to tekst przenoszony na papier co by oczków nie męczyć.
Jakoś trzymanie nad parą pomaga na krótko, moczenie w wodzie również na krótko... jakies pomysły?

  1. heh , maarec 15/12/03 22:35
    robilem to jakies 2 lata temu.. proponuje coca cole.. znaczy nie pic tylko zamoczyc w jakiejs szklance pojemniki do polowy.. jak nie pomoze to dykta.. :)

    Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
    Hercules 9100, Benq 1640
    Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

    1. hehe , DeK 15/12/03 22:40
      no widzisz o tym nie pomyślałem :-) coca cola dobra na wszystko :-P poeksperymentuje. A jak cola nie pomoże to wezmę jeszcze jakieś soki i inne napoje z marketu, kto wie co tam dodają a jak raz sie jakis składnik przetykający trafi :P

  2. Ja zawsze używałem ciepłej wody z detergentem... , Metallion 15/12/03 22:40
    Poza tym odmaczałem cartridge całą noc i pomogło.
    Posiadam taki sam typ drukarki i jest nie do zdarcia :).
    Teraz już chyba takich nie robią. Aha, ratowałem w ten sposób nabój, który zasychał przez cały okres wakacyjny - 3 m-ce. Ponowne napełnienie - zawsze tusz InkTec (najważniejsze, nie mieszać ;).

    Ponadto mój kolega robił jakieś czary z odkurzaczem (przedmuchiwał pod wodą głowicę od HP), z tego co pamiętam to też uzyskał dobre rezultaty - potem lał tusz pelikana.

    1. fakt , maarec 15/12/03 22:47
      drukarka nie do zdarcia.. ale jak juz zaschlo totalnie to taniej wyszlo zakupienie nowej z605 :).. która juz posiada dolewke z full marka..

      Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
      Hercules 9100, Benq 1640
      Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL