Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 16:23
 » wrrr 16:21
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54

 Dzisiaj przeczytano
 50048 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ponownie coś dla Neo-stradowców:) , Janusz 16/12/03 07:11
Kilka pytań do przedstawicieli TPSA w sprawie niskich transferów na neo:)
http://www.pcworld.pl/...news.asp?m=7&id=61993

Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy.
/Autsajder, Dżem/

  1. Buhahahahhaa , Remek 16/12/03 08:48
    "Sytuacja jest uzależniona od indywidualnej konfiguracji systemu. Aplikacja dostarczana wraz z usługą Neostrada (ICK) współpracuje poprawnie z większością systemów firmy Microsoft. Potwierdzają to oficjalne testy, jakie zostały przeprowadzone w Centrum Badawczo Rozwojowym TP. Niestety z oczywistych względów nie było możliwe przetestowanie aplikacji ICK ze wszystkimi aplikacjami, dlatego mogą występować pojedyncze przypadki braku kompatybilności z pewnymi programami. Skala tego zjawiska jest jednak znikoma. "

    Jak można wciskać ludziom taki parszywy i bezczelny kit. Jaka aplikacja?

  2. hmm, sie cyba z toba do konca nie zgodze , etranger 16/12/03 22:34
    z dsl bawie sie dlugo, i zdarza sie ze jak system jest zasyfiony

    IStal sie switch:)

  3. ucielo sie, wiec jesli system jest zwalony a o to nietrudno , etranger 16/12/03 22:39
    to transfery spadaja drastycznie, o dziwo dzieje sie tak jedynie w przypadku sieci p2p, nie wiem dla czego i jak ale tak jest, wystarczy skubanca przeinstalowac i pompuje jak marzenie, wracajac do reklamacji to coz wydaje mi sie ze problemy jakie byly zglaszane w wiekszosci wypadkow tyczyly sie p2p, inna sprawa ze wyjscie naswiat z polski to dalej drucik telegrafu wiec niema co narzekac, jeszcze inna sprawa ze szkieletowa tpsy tez do dupy jest, bo tak na chlopski rozum najpierw sie zarabia pieniadzory na tym co jest a potem do tego doklada np. na rozwoj. I jest tak wszedzie

    IStal sie switch:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL