Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 16:23
 » wrrr 16:21
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54

 Dzisiaj przeczytano
 50038 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki procesor dla ABITa IS7-E , =RAZOR= 16/12/03 08:32
Doradźcie jaki procesor mam wybrać, kupiłem już miesiąc temu Abita na I865 IS7-E i ramy Kingstone HyperX DDR 2x 256MB PC 400. I zastanawiam się nad kupnem procesora dla tego sprzętu. Konkretnie interesują mnie dwa modele P4 ten z zegarem 2.0 Ghza A na 400Mhz i drugi z zegarem 2,66 Ghza B na 533Mhz. Głównie chodzi mi o to jak no się podrasowują, wiem z pewnego źródła, że 2,0 chodzą bez problemu na 2,66 na magistrali 533Mhz, ale nie wiem czy pełnego oryginalnego 2,66Ghz da się coś jeszcze przetaktować, zwarzywszy, że jest to praktycznie ten samo model co 2.0 tylko ze zmieniona szyną z 400Mhz na 533. I może się okazać że jak kupię 2,66 które jest dużo droższe niż 2,0 i się okaże, że tego już się nie da podrasować. Poradźcie bo nie wiem co mam robić.
  1. brałbym 2.0 , PrzeM 16/12/03 08:40
    Mamy w pracy 2.66 i ledwo co dociąga do szyny 145. 2.0 pewnie puścisz na te 133 a może i wyżej. No i taniej. Z drugiej strony, nie lepiej szarpnąć się na 2.4 z HT?

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

  2. no i jak będziesz mieć szczęście , Fajtlapa 16/12/03 08:53
    to 2.4 pójdzie Ci na 3 GHz ... mój tak chodzi bez problemu

    1. mialem takiego , McRabbit 16/12/03 08:57
      na 3.2 smigal i jeszcze byl zimny

      pozdrawiam

      barton & nforce user - ot bida bida

      rabbit@dobrze.robi.to :-))

  3. WIem , =RAZOR= 16/12/03 08:56
    Ale niestety procesor kupuje na allegro uzywany i mam taki dylemat HT napewno nie kupie bo narazie budżet mi na to nie pozwala 2,0Box kosztuje 450 zł a 2,66Box 570zł. Więc sporej różnicy nie ma.

  4. 2.4 HT , Meteor 16/12/03 09:56
    i od razu dawaj go na 250 MHZ FSB.

    Tak, naleze do grupy trzymajacych
    kierownice i jestem z tego dumny!
    Pzdr. Univega,Author&Meteor

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL