Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 17:47
 » acd 17:46
 » Sherif 17:43
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 56157 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Chcę zrobić AGP4x-MOD na Kyro II Jupiter - pomocy , tomekf 16/12/03 15:58
Witam,
Postanowiłem zrobić AGP4x-MOD na mojej karcie. Zajrzałem na http://www.nukleon.pl/...&plik=art/kyromod.php
potem na http://www.mitrax.de/...rtikel.php?file=agp4_1.htm lecz mam problem :-( Opisywane karty to Hercules a ja mam Jupitera i nie mogę zmostkować R168, bo go nie nie mogę znaleźć na karcie !!??

Czy wiecie, co i gdzie się to znajduje, należy zmostwować na Jupiterze ?

Moja karta wygląda tak i różni się znacząco od Herculesa: http://www.frazpc.pl/...y/art85/jupiter_karta2.jpg

Dziękuję za pomoc.

GG: 48286

Załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB -
http://pun.pl * Polskie wsparcie MyBB -
http://mybb.pun.pl

  1. dla tych dwóch procent? , vaneck 16/12/03 16:45
    uważam że nie warto :-\ Poza tym jest błąd w tłumaczeniu na nukleonie bo w orginale pisze że NIE jest przeznaczona dla nForce oraz dla ludzi którzy chcą zyskać odczuwalny wzrost wydajności. Jak po tej modyfikacji karta bedzie szybsza tylko "na papierku" to, powtarzam, nie warto.
    P.S. Mam tego jupitera ale nie wiem gdzie jest ten R168.

    A little less conversation, a little more action
    please

  2. vaneck , tomekf 16/12/03 18:43
    a kto tu mówi o jakiś 2%, ja chcę zrobić moda, bo mam kłopoty z kartą na nowej płycie :-(

    Załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB -
    http://pun.pl * Polskie wsparcie MyBB -
    http://mybb.pun.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL