Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18

 Dzisiaj przeczytano
 65691 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ATI: Catalizatory 3.10 juz do pobrania! , Czarek 17/12/03 21:13
tutaj:

http://www.ati.com/support/driver.html

  1. wlasnie mialem to napisac :) , Druzil 17/12/03 21:14
    1234

    1. wlasnie mialem to sciagac , Tummi 17/12/03 21:37
      ale przypomnialem sobie, ze mam gfa ;>>> Silny nawyk zostal po hercu ;-)

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

  2. ciekawe... , PrzeM 17/12/03 22:15
    ...przy instalacji na w2k3 wypisuje info - Ati XP64bit driver - po czym informuje że nie znalazł pliku inf sterownika ekranu i dziękuję za uwagę nie zainstaluje się :)

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

    1. hmm , Czarek 17/12/03 22:17
      pewnie zassales drivery do 64-bitowca W2k3 (IA-64 - Itanium etc)

      1. nie ma rozdziału... , PrzeM 17/12/03 22:20
        ...są jedne stery do XP.

        PrzeM

        above the mind - powered by meat...

  3. mam jakies , DAV2 18/12/03 00:18
    dziwne wrazenie ze te catalysty podczas gry w q3 cos zwalniaja.

    dav2@wp.pl

    1. to ci sie cos wydaje , Karas 18/12/03 00:51
      ja wlasnie testowalem na AAx4 i Aniso x16 i srednio 170FPS i niesamowicie plynnie. Aha dla mnie te stery to bomba!!! Gram ostatnio tylko w F1C albo ETCC i fpsy podskoczyly niesamowicie zwlaszcza przy wlaczonym AA i Aniso. Go Ati!!!

      Conspiracy Theory...

    2. QIII niebardzo reaguje na grafike , NimnuL-Redakcja 18/12/03 09:45
      glownie uzalezniony jest od CPU ...


      a jak te stery sprawuja sie na R8500 ? chyba sobie zasse . . .

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. hmm , Czarek 18/12/03 18:03
        > QIII niebardzo reaguje na grafike, glownie uzalezniony jest od CPU ...

        ej, N., co to za herezje ;->?

        (chyba, ze piszesz o 512x384 lub podobnych)

        zreszta *sam* wytlumacz, czemu tak napisales...

        1. tylko w wysokich rozdzialkach grafika zaczyna miec znaczenie , NimnuL-Redakcja 19/12/03 09:28
          QIII to przyklad gry ktora uzalezniona jest od CPU . w 800x600 czy 1024x768 najlepsza poprawa wynikow to podkrecenie CPU a nie grafiki . .. . dopiero w 1600x1200 grafika zaczyna miec znaczenie choc male. powaznie nie wiedziales ? potestuj .

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL