Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:36
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18

 Dzisiaj przeczytano
 65450 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Foobarowcy: Foobar2000 v0.7.6 FINAL do juz zassania i testowania! , Czarek 17/12/03 21:16
tutaj:

http://www.foobar2000.org/

changelog 0.7.5-0.7.6:

- fixed potential rare multithread safety issue in the core
- fixed problem with APE input skipping last samples
- added "masstagger/copy tags" rightclick
- rewritten MP4 support, integrated with standard inputs, now also supports MP3 files wrapped into MP4 container
- AAC decoder moved to standard inputs
- fixed bugs in MPC seeking, MPC+CUE much faster now
- added proper tab navigation in preferences, thanks to foosion for pointing how to do that
- new component for converting MP4<=>MP3/AAC


ps Doczu, znowu przysnales :-)!

  1. no okeeej.. zasysamy ;) , voyteck 17/12/03 21:29
    ///

    Doświadczenie wzrasta
    proporcjonalnie do liczby
    zniszczonych urządzeń.

  2. juz leci... , obiwan 17/12/03 21:30
    thanx.

    ...and justice for all

  3. ... , Adamusss 17/12/03 21:35
    ja jutro potestuje, bo wlasnie czekam na zamowionego herkuleska fort. 7.1 iha haaaaa

    1. hmm , Czarek 17/12/03 22:06
      ooo, a gdzie i za ile?

  4. ... , Adamusss 17/12/03 23:03
    zadna okazja :) 220 zl i wbrew pozorom nie zamawialem ze sklepu internetowego :) po prostu w mojej wsi ;) w sklepach zalegaja tylko creativy ,a ja sie uparlem zeby live'a zmienic na tego herkulesa no i nie mieli wyboru musza sprowadzac :>
    ..mam nadzieje ze odczuje roznice miedzy live'em a tym fortissimo :)

    1. ... , Adamusss 17/12/03 23:05
      aha i nie pocelowalem ;)

      af korst pod "hmm , Czarek 17/12/03 22:06"

    2. odczujesz:) , Ranx 18/12/03 14:48
      da sie wyczuc zwlaszcza na sluchawkach:)

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL