Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 07:41
 » Hrabia202 07:30
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11

 Dzisiaj przeczytano
 20369 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Niewlasciwy wolumin - blad podczas instalacji. , DeathClaw 20/12/03 00:55
Podczas instalacji gier/programow (niektorych) z obrazow za pomoca alcohol/deamon pod koniec procesu (2 plytka) wyskakuje okienko z informacja "niewlasciwy wolumin". Klikanie w kontynuuj (kilka/kilkanascie razy) powoduje wystapienie bledu i zakonczenie instalacji z takim skutkiem ze, wszystkie zainstalowane pliki zostaja skasowane. Myslalem ze jest to problem zwiazany z autostartem plyt CD, (mialem wyl. teraz wl.) ale to nie to.

Jakies koncepcje???

  1. zjebane obrazy??? , LooRt 20/12/03 02:09
    albio musisz wjednym z plikow zmienicnazwe (ale tio chyba nie tio bo by ci sie pod rzau nie zalaczalio)

    a przy okazji pozdrowienia dla mojego kumpla engelsa trzym sie chlopie!!!! :D heh

    tak to ja gckYo kłi kłi kłi

  2. sprawdz nazwe obrazu , McSlavko 20/12/03 08:17
    .bin czy jest taka sama w pliku .cue

    Powered by 4x4

  3. Wylacz , arat 20/12/03 10:20
    auto protect w norton antivirus, mnie pomoglo.

    1. Dzieki pomoglo. , DeathClaw 20/12/03 17:58
      To juz 2 blad automatycznego skanowania przez NAV. W pierwszym przypadku uniemozliwial mi opdalenie gier (niektorych).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL