Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 07:41
 » Hrabia202 07:30
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11

 Dzisiaj przeczytano
 20362 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co to ja miałem powiedzieć ? Aha ... nowy Winamp 5.01 , Shadow1 20/12/03 09:43
http://download.nullsoft.com/...winamp501_full.exe

http://download.nullsoft.com/...winamp501_lite.exe

;)

I WANT TO BELIEVE

  1. szukam plugina 2ch -> 5.1 , myszon 20/12/03 10:01
    teraz uzywam "KB 5.1 channel" ale zauważyłem dziwną przypadłośc. Jak słucham radia internetowego bardzo szybko konczy sie bufor i przerywa. Jak ustawie "na Direct Sound" bardzo ładnie gra. Znacie jakis inny plugin?

    1. Jeżeli masz SB Live! to polecam , Shadow1 20/12/03 10:30
      Sterowniki KX Project, bez zadnych pluginów mam dźwięk na wszystkich głośnikach ;)

      ftp://download.idg.pl/...r/3536/kxdrv3536-full.exe

      I WANT TO BELIEVE

      1. niestety , myszon 20/12/03 11:20
        live poszedl gdy potrzebowałem kasy. teraz jade na 5.1 z mobo SoundMAX z plyty asusa. Niestety sterowniki do tego wynalazku są do bani :(

  2. hmm... , metacom 20/12/03 10:06
    ...2.91 i nie widze powodow, dla ktorych mialbym instalowac nowego...

    Największą sztuczką Szatana jest to,
    że ludzie w niego nie wierzą.

  3. hmm , Czarek 20/12/03 12:08
    <trol mode on> leee... Winamp ssie, foobar to jest to! <trol mode off>

    ;-)

    1. hmm , Czarek 20/12/03 12:10
      leee, chyba zjadlo mi jedno l ;(...

  4. nowa opera ? , Tummi 20/12/03 13:06
    podobno 7.50 wyszla? ale nie sprawdzalem na stronei opery jeszcze :) podobno rewelka :)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. hmm , Czarek 20/12/03 16:48
      > podobno 7.50 wyszla?

      leee, dopiero jakis Tech Preview 1, nawet nie beta czy cus. trza poczekac...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL