 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » cVas 07:41 » Hrabia202 07:30 » kyusi 07:16 » Syzyf 07:00 » AfiP 06:48 » NWN 06:12 » hokr 05:17 » PeKa 05:11

Dzisiaj przeczytano 20181 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Soltek SL-75FRN2-L , areos 20/12/03 13:05 Jest problem z nagrywaniem mam podłączone cdrom i nagryware i nie mogę nagrywać jak są dwa podłączone dopiero jak odłącze cdrom to idzie a tak pokazuje komunikat że nośnik jest nie nagrywalny- To nie podłączaj. , marcin79 20/12/03 15:16
Zostaw nagrywarkę samą na taśmie, a cd-rom podłącz jako slave z hdd. A może nagrywarka jest slave, a cd-rom master? Jeśli tak to zamień, a nóż widelec pomoże.
Na przyszłość: postaraj się napisać w temacie coś związanego z problemem opisanym w poście. W każdym razie troszkę bardziej niż w aktualnym ;)~~~~ sapere aude ~~~~ |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|