 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » cVas 07:41 » Hrabia202 07:30 » kyusi 07:16 » Syzyf 07:00 » AfiP 06:48 » NWN 06:12 » hokr 05:17 » PeKa 05:11

Dzisiaj przeczytano 20134 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
wszystkiego najlepszego z okazji zblizajacyhc sie swiat i sylwestra!!! , LooRt 20/12/03 14:11 :D
ptaszkowi bitumicznemu zycze dodatkowo zeby se znalazl jakiegos przyjaciela i zeby uwazal na koty bo sie robia agresywne i sa bardzo glodne na swieta:]
aha no i zeby urosl troche lol hahaha :Ptak to ja gckYo kłi kłi kłi - szybki jesteś :) , MatiZ 20/12/03 14:18
ja też życze :)Meet me after midnight #Farcry - dzieki :] nawzajem , LooRt 20/12/03 14:24
pisze bo chyba wyjade na siweta i mnie nie bedzie na boardzie ;(
ale sie postaram chodzic do fafejkizeby chociaz dzianni ejdnego posta zamiescic :D
ktos musi dawac ludziom wiare ze nie wszystko jest ladnie i piekni loltak to ja gckYo kłi kłi kłi
- THX... , Wolf 20/12/03 16:01
Po swietach koniecznie pochwal sie co znalazles pod drzewkiem...Vey iz mir! - dzieki :D , LooRt 21/12/03 03:09
chyba sie zmienie :]tak to ja gckYo kłi kłi kłi
- wzajemnie ... , PaszkfiL 20/12/03 16:11
... teraz moge podjac konqwersacje bo post jest sensowny ;)
jak dostaniesz prezent pod drzewko i jesli bedzie to ruzga to i tak sie pochwal ;)o([-_-])o ..::Love::BaSS::.. - ohdzieki , LooRt 21/12/03 03:09
pochwale sie napewno
ale slyszalem plote ze ma to byc kosiarka do trawnika :]tak to ja gckYo kłi kłi kłi - Mnie wrobelki cwierkaly ze dostaniesz mlotek... , Wolf 21/12/03 19:10
Z wygrawerowanym na trzonku napisem "wybij sobie prezenty z glowy"Vey iz mir! - U mnie wróble , bursta 22/12/03 01:23
ćwierkają, że dostaniesz pakiet antytrolowy. Pozdro świateczneBrowarek nalej w pucharek C(_)
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|