 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » cVas 07:41 » Hrabia202 07:30 » kyusi 07:16 » Syzyf 07:00 » AfiP 06:48 » NWN 06:12 » hokr 05:17 » PeKa 05:11

Dzisiaj przeczytano 20361 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
[OT] Ile jest warty stary monitor? Belinea 15' CMC 1502B? , Auror 20/12/03 15:30 monitor chociaż dość stary to w dobrym stanie - tak się w sumie zastanawiam czy warto to wogóle sprzedawać, bo jakbym sprzedawał to pewnie na giełdzie i boje się że jak już tam z monitorem pojadę to Ci goście na giełdzie zaproponują mi cenę mniejszą niż tata wyda na benzynę :|
dużo osób zmienia monitory na LCD na przykład - powiedzcie co robicie ze starymi?
Mi się nigdy na drugiego kompa raczej nie przyda, żadnego serwera nie potrzebuje i mam mało miejsca w domu - więc w sumie bym się tego pozbył ale jak mam dostać 40 zł to nie warto :(
wezmę chociaż ze 100zł?
dziekiportnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com - sprzedaj , Franz 20/12/03 15:48
ba allegro - mniej cie skubna;) szadze ze 60zł to rozsadna cenaJest źle a będzie jeszcze gorzej.
Niedługo nas z ujni europejskiej
wyrzucą. - chyba jestem zainteresowany ... ;) , PaszkfiL 20/12/03 16:09
chcesz o tym porozmawiac ? :)o([-_-])o ..::Love::BaSS::.. - no w sumie chce :) , Auror 20/12/03 16:42
kolego z Warszawy?
mój mail i nr. gg masz pod xywką ...portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com - nie bardzo, kolega z Katowic ;) , PaszkfiL 20/12/03 17:00
no i co teraz ? :)o([-_-])o ..::Love::BaSS::.. - ile przesyłka , Auror 20/12/03 17:03
wyniesie?
opłaci się to nam oby jeszcze :) ?portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com - nie mam zielonego pojecia :| , PaszkfiL 20/12/03 22:02
j.wo([-_-])o ..::Love::BaSS::..
- 70-90 zł , Chrisu 20/12/03 16:20
IMHO /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\ |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|