Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » maddog 09:17
 » @GUTEK@ 09:13
 » JE Jacaw 09:09
 » Kenny 09:09
 » hokr 09:02
 » cVas 08:55
 » Hrabia202 08:47
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00

 Dzisiaj przeczytano
 23448 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

mam takie cos W.32.Blaster.E.Worm , jozeklp 20/12/03 21:46
Norton nie chce usunąć jak to zrobić jak wchodzę w znajdz pliki i mam juz to zaraz się uruchamia okno Nortona,że jest wirus nie mogę go zamknąć.Jak to swiństwo usunąć mam XP.

GG 4186198

  1. re: , snail 20/12/03 21:51
    Użytkownik ma konto na serwisie od - 12 miesięcy
    <--- n/c

    windows update

    ...zamknij ryja i
    umieraj jak mezczyzna...

    1. A Ty?! A Ty...?! Niedługo licznik pęknie ;D , spieq-Redakcja 20/12/03 21:55
      Feteran fsiakrew :>

      A koledze polecamy wpisać temat posta do wyszukiwarki i marudzić, czemu tak dużo o tym pisali ;)

      To ja, ten słynny emotidestruktor.

      [podążaj za Żółtą Taksówką...]

      1. re: , snail 21/12/03 00:19
        nie dramatyzuj ;D
        jest cos takiego jak archiwum, google, stronka M$, mksvir'a. symantec'a, etc - wystarczy wpisac haslo BLASTER i mialby gotowa odpowiedz co zrobic ;D
        ja tylko zauwazylem jedna rzecz: jak trwoga to do boga ;) i poniekad podalem rozwiazanie ;)

        ...zamknij ryja i
        umieraj jak mezczyzna...

  2. jak odpalisz windows z wciśniętym shiftem... , PrzeM 20/12/03 21:58
    ...to nie uruchomią się programy z autostartu czyli prawdopodobnie też monitor Nortona - odpadnie ci rzucanie się antywira o wirusa. Podem wejdź sobie na www.mks.com.pl i sciągnij demo mksa. Zainstaluj, restart kompa w trybie awaryjnym, wywalasz Blastera. Potem www.microsoft.com i w most popular downloads czy coś takiego ściągasz łatę na XPka. To w skrócie. I poczytaj archiwum Boarda.

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

  3. no to dzięki to nie dla mnie , jozeklp 20/12/03 23:29
    tylko dla siostry ja mamWIN.98 nie mam problemów z takimi Bl
    asterami .Dzięki jeszcze raz.
    PS.to co ,że mam konto od 12 miesięcy.

    GG 4186198

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL