Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » cVas 10:36
 » hokr 10:33
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Wolf 10:20
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » KHot 10:02
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21

 Dzisiaj przeczytano
 26995 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] 24 sezon 2, pytanie do tych, ktorzy widzieli , maruszek 21/12/03 02:25
Jesli ktos jeszcze nie widzial to bardzo polecam, bo to chyba najlepszy serial ever

S P O I L E R
P
O
I
L
E
R

Tak mnie wciagnal ten serial, ze caly sezon obejrzalem na trzy razy ;)
Jeden szczegol nie daje mi jednak spac - okolo trzeciej minuty dziesiatego odcinka, po tym jak Nina wziela Jacka jako zakladnika, chciala go zabic i domagala sie ulaskawienia od prezydenta. Jack wyprowadzil ja tak, zeby snajper mogl ja trafic, a gdy agenci ja skuli Jack podszedl i szepnal jej cos do ucha.

Czy pozniej zostalo wyjasnione co jej powiedzial? Scena wydawala sie znaczaca, gdyz Nina miala wyraznie wystraszona mine.

Na www.fox.com/24/ w opisie odcinka jest jedynie:
> Jack goes over to Nina and whispers something
> in her ear. Her face becomes masked with fear.

Umieść posta na Brodzie

  1. kurcze nie widzialem , XiSiO 21/12/03 02:34
    zadnego odcinka , a w wawa podobno w kinie przez 24 h lecialo ciurkiem cala seria

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. w takim razie , maruszek 21/12/03 02:43
      sciagnij sobie pierwsze trzy odcinki drugiej serii, i obejrzyj wszystkie za jednym razem - gwarantuje ze zaczniesz sciagac kolejne

      Umieść posta na Brodzie

  2. 2 season to juz historia :) ... , McMike 21/12/03 15:14
    teraz rzadzi 3-ci juz jestem po 8 odcinku i czekam nerwowo na pozostale - no nie liczac nowych SG-1 :D ktore dopiero w styczniu :(

    If at first the device fails to work...
    Find a larger hammer!

    1. chcesz powedziec ze wychodza nowe gwiezde wrota ???? , XiSiO 21/12/03 17:44
      jw.. ?

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

      1. przeciez SG to naj serial ever, 15 grudnia wyszedl 12 odcinek 7 sezonu , Kalkin 22/12/03 11:24
        juz dawno są do niego napisy;
        było podane ze emisja odcinkow jest wstrzymana do grudnia
        odcinki pokazują się w necie dzień po wyświetleniu w TV
        btw. będzie dokręcone kilka odcinków serialu Farscape zakańczających całą serię.
        ps. podobno ma być kręcony serial o identycznej nazwie ( stargate ) z innymi aktorami - niestety nie wiem kiedy.

        The requested URL was not found
        on this server ! Error 404

        1. Ten serial to Star Gate Atlantis , Sebek 22/12/03 15:34
          Będzie kręcony równolegle z kręceniem 8 sezonu Star Gate Sg1 i mają się pojawić pierwsze odcinki koło sierpnia 2004 z tego co pamiętam. A kiedy mają kręcić te odcinki dodatkowe Farscape bo o tym nie słyszałem?

          1. ekipa rusza do pracy w styczniu, podobno ma byc 6 nowych odcinko , Kalkin 22/12/03 22:56
            j.w.

            The requested URL was not found
            on this server ! Error 404

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL