Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » cVas 10:36
 » hokr 10:33
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » wrrr 10:24
 » Wolf 10:20
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » KHot 10:02
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21

 Dzisiaj przeczytano
 26641 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Subedit sie zkaszanil :/ , Dash 21/12/03 20:26
Po zmianie kodekow moj ulubiony subedit zwariowal. Po wlaczeniu filmu nastepuje zwis programu i tylko mozna go zamknac. Czasem sie zdzarzy ze film pojdzie normalnie ale to prawie nigdy. Wielokrotne reinstalacje nawet innych wersji nie pomogly. Filmy w innych odtwarzaczach chodza bez problemu. Nie mam pojecia czemu on dostal takiego freeza :( Chociaz wrazenie takie jakby czegos chcial szukac na necie ale firewall milczy. Pomozcie prosze bo inne progsy to wielki syf w porownaiu z tym.


LPG SUX

  1. Mialem tak samo z tym playerem , turzol 21/12/03 20:44
    gdy uzywalem fddshow. Nie wiedziec czemu zawieszal sie podczas wczytywania filmu....Czasami tak jak napisales zalapywal...ale zadko. Panaceum na te problemy okazala sie paczka Codec 7.7d, ktora jest do pobrania z tad --> http://palm.terramail.pl/codec.html

    trance addicted
    :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

    1. sprawdzilem codec juz wczesniej , Dash 21/12/03 21:33
      i ten sam objaw mialem, poza tym nie odpowiada mi sposob konfigu codec packa


      LPG SUX

  2. Wypieprz wszystkie kodeki , milekp 21/12/03 20:45
    jakie masz w systemie (jak masz wiele syfu to nawet reinstalka windy by się zdała). Zainstaluj Dshowpacka i finito. Może jeszcze z Divxpacka kodeki audio. 99% filmów pójdzie i subedit nie będzie się kaszanił.

  3. mialem directshowpacka , Dash 21/12/03 20:48
    ale stara wersje i jakis film mi nie zadzialal wiec teraz mam wlasnie ffdshow i tak sie wlanie dzieje :/


    LPG SUX

    1. No to zrób jak Ci , milekp 21/12/03 21:04
      napisałem.
      Nie wiem czy directshowpack i DShowPack to jedno i to samo. Ja mam wersję DShowPacka sprzed ponad roku i jeszcze nie miałem filmu, którego on by nie otworzył.

  4. subedit ma w najnowszej wersji zdaje sie buga , Thadeus 21/12/03 21:00
    mialem identycznie , w poprzednich wersjach nic takiego nie wystepowalo, po rostu program zalicza zwieszke w momencie otwiera nia pliku i czasem sie odpala. pliki w innych payerach otwieraja sie bez problemow wiec wina ffdshowa odpada - pozatym na poprzednich wesjach dziala ok. Problem stwarza jak sie okazuje automactyczne uruchomienie filmu po otwarciu pliku - po jego wylaczeniu wszystko dziala ok

    ...

  5. OK, dziala sposob Thadeusa , Dash 21/12/03 21:32
    Wrzucilem directshowpacka, ktory zreszta ma w sobie ffdshow :) subedita z 6 wrzesnia 2003 i dalej ten bug. Caly czas mialem wlaczone automatyczne odtwarzanie filmu, po przestawieniu na reczne juz mozna ogladac. Dzieki wszystkim odpowiadajacym, szczegolnie dla Thadeusa :)


    LPG SUX

  6. no problemo , Thadeus 21/12/03 21:46
    12234

    ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL