Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » cVas 11:50
 » DJopek 11:49
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » KHot 11:38
 » @GUTEK@ 11:34
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13

 Dzisiaj przeczytano
 29525 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Orientalna pioseneczka!!! , siaraps 21/12/03 23:50
Wpadł mi ostatnio w posiadanie kawałek niejakiej Ayumi Hamasaki -my ayu (I am) i musze przyznać, że zaskoczyła mnie ta azjatycka produkcja. Dla ciekawskich i szukających nowych wrażeń muzyczno-estetycznych polecam.
pozdrawiam

"dziś to, co wczoraj trwałym było
jutro istnieć przestaje"
dj boom

  1. Ale nie ma to nic z rocka? Bo ostatnio kręcą mnie Azjaci... , spieq-Redakcja 21/12/03 23:58
    [tia..]

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

    1. fakt! , siaraps 22/12/03 00:01
      rock to to nie jest, to nawet nie jest Maciek Rock.
      pozdrawiam

      "dziś to, co wczoraj trwałym było
      jutro istnieć przestaje"
      dj boom

      1. Może to nawet lepiej, że nie Maciek :> , spieq-Redakcja 22/12/03 00:04
        Dzisiaj chłopaczyna narobił tyle buraków, uszy cierpły ;)

        To ja, ten słynny emotidestruktor.

        [podążaj za Żółtą Taksówką...]

        1. ta!!! , siaraps 22/12/03 00:12
          podobno jego ojciec robił w cukrowni!!!
          zdrówko
          ps. obiło mi się o uchle, że obywatel Tomasz Makowiecki będzie nagrywał coś z jakimś japońskim zespołem rockowym.

          "dziś to, co wczoraj trwałym było
          jutro istnieć przestaje"
          dj boom

          1. No gdzieś to widziałem... Na Onecie chyba... , spieq-Redakcja 22/12/03 00:21
            Ale dość pobieżnie, bo rozczarowała mnie jego płyta.

            Poczekam, co spłodzi obywatel Kęsy, bo liczę bardzo na niego ;)

            To ja, ten słynny emotidestruktor.

            [podążaj za Żółtą Taksówką...]

            1. ooooo! , siaraps 22/12/03 00:24
              Kęsy to duża niespodzianka-finał. Powiem szczerze, że liczyłem sie z tym, że ten chłopak sie tam dostanie. Ma potencjał wokalny ten Kęsina.
              :)))

              "dziś to, co wczoraj trwałym było
              jutro istnieć przestaje"
              dj boom

              1. Zawsze marzyłem, żeby ktoś w tej popelinie zrobił porządną rozróbę... , spieq-Redakcja 22/12/03 00:34
                Tydzień temu podczas 2. piosenki [Kęsego] było to, czego oczekiwałem :))

                A za 2 tygodnie ma zaśpiewać "Would" Alice in Chains... LUDZIE CZY WY WIECIE, KTO TO BYŁ LAYNE STALEY??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                To ja, ten słynny emotidestruktor.

                [podążaj za Żółtą Taksówką...]

  2. <.> , Maniak 22/12/03 00:17
    Ayumi Hamasaki uslyszalem pierwszy raz w 2001 roku :)

    To japonska piosenkarka wykonujaca glownie trance i techno.

    2 dni temu wpadl mi w rece album ze spokojnymi balladami [hamasaki_ayumi-a_ballads-jpop-2003_asx] w jej wykonaniu :) Jezeli ktos lubi takie klimaty polecam.

    Widzialem tez kiedys jeden teledysk :) nawet fajna laseczka :P

    Zmień swój podpis na Boardzie

    1. tak... , Tummi 22/12/03 00:23
      ...probowales mnie nawet przekonac do tego czegos. Nie udalo sie i nie uda sie ;-)
      W tej chwili na tapecie Mike Oldfield Live@Berlin 99/00 ac3 5.1 :)))))))

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. <.> , Maniak 22/12/03 00:27
        Bo trance trzeba czuuuuuuuuc ;]

        Zmień swój podpis na Boardzie

  3. jezeli podobaja Ci sie orientalne klimaty , tytan 22/12/03 00:42
    to polecam zapoznac sie z utoworami Budda Bar, szczegolnie krazek Budda Bar II jest dobry.

    --
    "Wciąż w pogoni za lepszej jakości
    życiem..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL