Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 12:16
 » cVas 12:15
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » KHot 11:38
 » @GUTEK@ 11:34
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13

 Dzisiaj przeczytano
 29597 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Windos XP Karta TV :>] Uniwersalne drivery do bt848 i najprawdopodobniej system NTSC , no13 22/12/03 06:09
Mam karte IV-550 ktora jest na BT848. Sterowników dla tej karty pod 2k/XP nie ma. Po zainstalowaniu "uniwersalnych" zassanych z internetu zamiast obrazu jest takie cos:
http://www.bitserwis.pl/~no13/w.jpg
Na moje oko to jest NTSC, jak zamienic na PAL? Dodam ze w VD > Source mam tylko takie opcje:

Wybiez zrodlo video:
-s-video
-tuner video
-zlozony sygnal video

Nic wiecej nie moge ustawiac. Moze jakas modyfikacja sterowników? Ja juz nie mam pomyslow, siedze nad tym juz kilka dobrych godzin. Oooo juz 6.10 :-/

Iron Maiden

  1. A jakim softem ogladasz tv ? , zeb 22/12/03 09:23
    Ja bawie sie borgiem do tego, ale musze przyznac, ze sterowniki uniwersanlne + borgTV to bardzo niestabilny zestaw :( i dlatego odpuscilem sobie ogladanie tv na kompie z xp i starym tunerem tv.

    Zack

    1. borg tez nie dziala , no13 22/12/03 09:28
      po wlaczeniu robi sie czarny ekran i po chwili reset

      Iron Maiden

      1. To pewnikiem te uniwersalne sterowniki cos nasmiecily , zeb 22/12/03 09:40
        http://www.windowsxp-drivers.com/...nies/4/180.htm

        Zack

  2. ja polecam , ErAZoR 22/12/03 16:20
    moreTV i nie potrzeba zadnych sterownikow.
    pozdr.

    IQ 95@133 at 40 %

    1. tak sam jak z borgiem , no13 22/12/03 18:40
      juz w zasadzie nie ma potrzeby aby dzialala na XP poneiwaz wszystko ladnie lata na linuxie, pozdro

      Iron Maiden

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL