Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 12:16
 » cVas 12:15
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » KHot 11:38
 » @GUTEK@ 11:34
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13

 Dzisiaj przeczytano
 29632 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wczoraj postanowiłem wymienić stery do NForca i bardzo mnie sprzęt zaskoczył, więc POMOCY , Artk 22/12/03 08:23
po odinstalowaniu starych sterowników znikneły wszystki partycje, partition magic pokazał że nie ma nic do odratowania. W tej chwili szukam EasyRecovery i może coś się uda, ale jeśli macie jakieś podobne doświadczenia to bardzo proszę o kilka słów. System to Win2003 server i wszystki partycje na NTPS (a miał być taki bezpieczny buuuu...).

  1. a po co odinstalowywales ??? , bajbusek 22/12/03 08:35
    ja instaluje zawsze na stare i nigdy klopotu nie mialem !

    1. A tak stwierdziłem, że nie chcę nadinstalowywać tylko najpierw przeczyszczę , Artk 22/12/03 10:24
      a potem nowe zapodam i tak to się skończyło

  2. No ja raz uzylem Driver Cleanera , konto-usuniete1 22/12/03 10:34
    i zjebalem sobie system :( Blu skrin jeszcze przed wstaniem windy byl i musialem reinstal :( Wiec tego narzedzia nie polecam ! Tyle ze nie przeczytalem readme i pewnie sam cos zle zrobilem z tym DC2 . A tak wogole to od reinstalu windy mam same problemy z blu skrinami .. A wczesniej nigdy ich nie mialem.. Szlag mnie trafia.
    A na dodatek nie zachowalem soebie ulubionych z eksplorera :( shit

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

  3. Polecam Get data Back for NTFS , Glock19 22/12/03 12:04
    mam ten progs i uratował mi moje dane jest szybki i o niebo lepszy od tych Easy Recoverów i PC inspektorów jak chcesz wyslę ci mailem...

    1. Bardzo bym prosił , Artk 22/12/03 13:06
      na adres

  4. Poszło w 2 mailach po 1.8 MB , Glock19 22/12/03 13:14
    w pierwszym mailu masz GDB for NTFS a w 2gim dla FATA32

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL