Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 12:16
 » cVas 12:15
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » KHot 11:38
 » @GUTEK@ 11:34
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13

 Dzisiaj przeczytano
 29711 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

spieprzony Vietcong ?? , XCLONE 22/12/03 09:49
hej.

graliscie w Vietcong ?
jest taka misja - obrona stacji radiowej na wzgorzu - zolte plemie napiera z kazdej strony, przylatuje helikopter i odlatujemy ...

no wlasnie - nie odlatujemy, bo moj pointman nie chce wsiasc do smiglowca .. :( stoi jak funt kitu na deszczu i ani mysli posadzic swoje parszywe dupsko obok kolegow ... najgorsze jest to, ze quicksava zrobilem juz siedzac w srodku i nie mam mozliwosci odczytu sytuacji sprzed chwili ... :(( nawet nie mozna zrestartowac misji .. !! mieliscie tez taki klopot ? za niesubordynacje kaze go sciac, ale najpierw musimy doleciec, bo nie zrobie mu linczu w polu ... :(

pomocy ...

--
Pozdr.
Artur S.

The World HAS Changed..
:P

  1. no mam , Jumper 22/12/03 10:12
    tez problem z misja na bagnach (chyba trzecia) wystrzelalem wszystkich i nie moge znalezc drogi do wsi, jak kaze kierowac pointamnowi do ten wraca i czeka na wsparcie....

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

  2. juz sobie poradzilem - znalazlem savy , XCLONE 22/12/03 10:22
    trzeba w menu wejsc w single i load - tam sa autosavy ...

    a jesli chodzi o problem Jumpera - trzeba dojsc do takich dziwnych krzakow (niedaleko ostatniej grupy zoltkow) i samo robi LOAD :)

    --
    Pozdr.
    Artur S.

    The World HAS Changed..
    :P

    1. co rozumiesz , Jumper 23/12/03 09:12
      przez dziwne krzaki? szukam chodze po calych bagnach i nic mi sie nie laduje? gdzie musza stac moi kumple?

      "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
      przyjacielowi"
      William Blake

  3. strzel w niego ;> , NimnuL-Redakcja 22/12/03 10:47
    moze sie obudzi ;)

    a Vietcong byl cholernie zabugowana gra. . . latke zaladowales ?

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. a ja , Zryty_Berecik 22/12/03 16:40
    dalej nie moge przejsc
    misji gdzie mam uratowac mojego z obozu VC
    zawsze mnie jakis zoltek zauwazy :(((((((
    nie wiem juz co robic
    nawet wpisywalem kody na bronie
    i ze snajpy sciagalem zoltkow
    zawsze jakis zostawal i mi zabijak goscia w klatce

    1. najpierw kumple musza podlozyc ladunek pod budynkiem ... , XCLONE 22/12/03 20:01
      wtedy czolgasz sie od kumpli w strone obozu - zalatwiasz pierwszego z tlumika, drugiego i trzeciego - przy ognisku olewasz, chlopaki wysadzaja budynek, robi sie zadyma, uwalniasz wieznia, uciekacie do reszty kumpli i w nogi ... :))

      banal .. najroszy jest koniec gry - okopy ...

      Powodzenia :))

      --
      Pozdr.
      Artur S.

      The World HAS Changed..
      :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL