Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 16:50
 » KHot 16:49
 » Liu CAs 16:45
 » steve 16:37
 » AfiP 16:32
 » Markizy 16:30
 » Wojtekar 16:25
 » Artaa 16:25
 » metacom 16:19
 » Kenny 16:10
 » dugi 15:59
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » emigrus 15:40
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58

 Dzisiaj przeczytano
 36656 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

kupno głośników do kompa - pytanie totalnego laika... , tramway 23/12/03 14:12
...no właśnie...ostatnio co chwila na boardzie pojawiają się pytania o głośniki do kompa to pomyślałem, że może i ja sobie sprawię jakieś 5+1....jedno mi tylko zastanawia...a właściwie jednego nie wiem....nie wiem co zyskam;-)) czy mógłby mi ktoś w paru słowach wyjaśnić dlaczego (albo dlaczego nie) powinieniem zmienić głośniki z wieży (nie znam się na parametrach, w każdym razie wydaje mi się, że nie są najgorsze) na zestawik, powiedzmy, Creativa T5400... byłbym wdzięczny za umiarkowanie w danych technicznych (jestem niepoprawnym humanistą;-)

pozdrawiam

  1. dvd jeśli masz to warto , jam1 23/12/03 14:45
    gł 5.1
    jesli nie to
    jak grasz też warto choć trochę mniej
    o tym później

    a tak ogólnie wieża jest od słuchania radia, kaset i cd
    a głośniki komputerowe do kopa
    fajny efekt jest jak gram . DFHelikopter,BF1942 albo FIFA 2004 i mieszają mi sie dzwięki z CD z np. Metalica i z gry

    p4N 3Ghz +2GBRAM+6600GT

  2. gwoli wyjaśnienia... , tramway 23/12/03 16:37
    komp służy (poza pisaniem) głównie do mp3 i filmów (divx)....dvd nie posiadam, a w gry prawie niestety (brak czasu) nie gram....

    1. jezeli , McRabbit 23/12/03 21:26
      wieza gra wystarczajaco to nie warto
      do divixa i mp3 to sie nie nadaje (mp3 szczegolnie)

      podzdrawiam

      rabbit@dobrze.robi.to :-))

      1. dzięki, Panowie... , tramway 23/12/03 23:38
        najprawdopodobniej oszczędziliście mi kilkusetzłotowego wydatku;-)))

        pozdrawiam takoż...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL