Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » akslow 22:29
 » cVas 22:29
 » Kenny 22:28
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » JE Jacaw 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » maddog 20:46

 Dzisiaj przeczytano
 46483 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Właśnie zainstalowałem Opere i mam pytanie , Kinio 25/12/03 13:39
Do ściągania plików używam Flashgeta i w IE po wciśnięciu prawego klawisza myszki jest opcja "Ściągnij przy pomocy FlashGeta" i właśnie tego brakuje mi w Operze. Czy da się coś z tym zrobić, i pytanie drugie, czy jest możliwość eksportu ulubionych z IE do Opery

Kinio

  1. zainstaluj , McMi21 25/12/03 13:46
    plugin fg do opery; importujesz ulubione -- zakladki-->manager zakladek -->importuj ulubione ie

    1. link , McMi21 25/12/03 13:47
      http://www.amazesoft.com/npfg11.exe

      1. ulubione zaimportowałem , Kinio 25/12/03 14:06
        ale z Flashgeta pomimo pluginu nadal nici

        Kinio

  2. Niestety tu jest nieco gorzej... , JE Jacaw 25/12/03 15:32
    ...ten plugin działa, ale niestety gorzej niż na IE, choćby dlatego, że nie dodaje do menu podręcznego właśnie tych opcji.
    A dziła tak, że jak dasz "Kopiuj adres odnośnika" lub klikniesz na link, to FlashGet powinien się pojawić, chociaż też nie zawsze. :-(

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  3. kopiujesz adres odnisnika i wklejasz go do flashgeta [ctrl+v] , Glock19 25/12/03 23:59
    123

  4. Jest tak , Doczu 26/12/03 09:32
    Jeśli chcesz ściągnąć pliki (exe, rar, zip, mp3 i chyba avi) to klikasz "kopiuj adres odnośnika" i FG uruchomi się i klikasz tylko "OK" i już ściąga.
    Z innymi rozszerzeniami jest tak, że trzeba je dodać poprzez nacisniecie we FG na ikonke "NowY"
    Jeśli chciesz ściągać masowo, czyli np 20 plików rar Zaznaczasz je wszystkie i również wybierasz z pod prawego klawisza "Kopiuj adres odnośnika" Wówczas FG pokaże Ci listę, i zapyta czy wszystkie dodać do kolejki. Dodajesz i ściąga Ci wszystkie

  5. wiem jak to zrobic z getrightem , koral 26/12/03 12:51
    ..jak chcesz moge tu rzucic lub na mail.. tylko czy z flashgetem to tez dziala? dunno.

  6. podziel się wiedzą , Kinio 26/12/03 18:06
    jak to zrobić

    Kinio

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL