Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » akslow 22:29
 » cVas 22:29
 » Kenny 22:28
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Doczu 22:09
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » JE Jacaw 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40
 » skalak23 21:31
 » fiskomp 21:30
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » maddog 20:46

 Dzisiaj przeczytano
 46494 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Warszawiacy - być moze nadchodzi tani dostep do internetu !!! , Fantomas 25/12/03 16:58
jezeli ktos nie sciaga filmow to zaczyna byc to całkiem niezłe rozwiazanie ..... a szczególne jak ktos mieszka na Grochowie :)))

http://www.fkn.pl/news/id__13478/

.... jezeli nie wyłapałes(aś)
złosliwosci to przeczytaj raz
jeszcze ...

  1. ... , Luk 25/12/03 17:59
    miałem już łącze radiowe z internetem i nie byłem nim zachwycony, duża awaryjność, a bywały też spore problemy z sygnałem (zanikał)... co prawda to pewnie przez to, że firma była do d... (netlandia - www.netlandia.pl , potem kupiona przez BigVent, nie chcieli złodzieje zgodnie z umową oddać naszych 600zł, gdy z nich zrezygnowaliśmy )

    https://puzzlelogic.pl

  2. tak sie mówi, że sie nie bedzie nic ściągać :| , Miro 25/12/03 18:03
    Może byłoby to atrakcyjne dla ludzi powyżej 40-tki, którzy nie są obyci z technologią... ale jak sie ktoś wkręci to i tak bedzie siedział i ciągnął, a przy tej ofercie jest to raczej groźne dla portfela... Poza tym co kabel to kabel.
    Acha, jak ktoś nie będzie ściągał to modem też wystarcza ;)

    1. Rozumiem.. , soker 25/12/03 19:04
      ..,ze to to sobie mowisz? (-)dla ludzi powyżej 40-tki, którzy nie są obyci z technologią

      CiviCUser

      1. nie o sobie, ale o większości ludzi w Polsce , Miro 25/12/03 19:28
        123

  3. Zakladasz w domu DSLa 1Mbps , Shneider 25/12/03 19:51
    Baze raidowa + antena dookolna = 1000zl za dobry sprzet
    Kazdy kupuje sobie k.radiowa + antenka = 300zl
    Lacze za 480zl + instalacja 800
    Kawalek serverka 500zl.

    Znajdujesz 25 chetnych i masz abonament za 20zl. :)

    Sa to koszty niewielkie i moga byc jeszcze mniejsze gdy sie wie co che sie kupic :).

    Internet nie jest drogi. :)

    .:: Live at Trance Energy ::.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL