Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 23:48
 » myszon 23:46
 » cVas 23:44
 » rooter666 23:31
 » Doczu 23:29
 » @GUTEK@ 23:22
 » Majster 23:18
 » wrrr 23:17
 » Wedrowiec 23:16
 » metacom 23:10
 » akslow 22:56
 » Kenny 22:49
 » JE Jacaw 22:32
 » XepeR 22:26
 » mnih 22:19
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48

 Dzisiaj przeczytano
 50402 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

"XIII" i klopoty z wgraniem kolejnego poziomu... :( , XCLONE 25/12/03 19:39
czesc.

nie wiem, czy graliscie, ale bardzo mi sie gra spodobala - od reki przeszedlem kilka poziomow i gralbym dalej, ale kiedy gra prosi o CD3 (po etapie w zaelektryzowana drabina), nastepny poziom probuje sie wczytac i nie moze :( tzn. jest caly czas ekran oczekiwania na nastepny level ... nie jest to problem z plyta, bo mam jeszcze obrazy na dysku i podmontowalem w alcoholu - dalej mam to samo ...

moze ma ktos stan gry z nastepnego poziomu ?

a w ogole co do save'ow - robie save'a w danym miejscu, a i tak po odczycie zaczynam od poczatku dany poziom ... :/

gra pochodzi z oryginalnego release'u FLT (FairLighT) i zastosowalem dodatek, ktory wypuscil FLT po blednym crackowaniu gry ...

macie jakis pomysl ? (oprocz kupowania oryginalu narazie ...)
o save'a tez poprosze ...

--
Pozdr.
Artur S.

The World HAS Changed..
:P

  1. jestem jakis kawalek po 3CD , Dhoine 25/12/03 23:32
    i wszystko dziala dobrze (gram z obrazem podmountowanym pod DeamonTools).
    Moge wyslac SAVE'y na priva - zobaczysz czy jest ten w okolicach w ktorych utknales. OK?

    1. juz ok - przeinstalowalem ... , XCLONE 26/12/03 18:03
      profile przerzucilem ...

      wciaz nie moge odczytac save'a w miejscu, w ktorym go zrobie (jak chce wczytac, to musze isc od nowa caly dany etap, a nie od punktu zrobienia save'a) ... to jednak moge przebolec, bo savy robie raczej asekuracyjnie .. :)

      --
      Pozdr.
      Artur S.

      The World HAS Changed..
      :P

      1. bo SAVEowac , Dhoine 26/12/03 22:42
        mozna tylko w CHECKPOINTach - i nawet jak zaSAVEujesz pozniej - to zaczniesz grac od czekpointa wlasnie (nie koniecznie jest to poczatek levelu - pozniej levele sa rozbite na kilka etapow).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL