Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 23:48
 » myszon 23:46
 » cVas 23:44
 » rooter666 23:31
 » Doczu 23:29
 » @GUTEK@ 23:22
 » Majster 23:18
 » wrrr 23:17
 » Wedrowiec 23:16
 » metacom 23:10
 » akslow 22:56
 » Kenny 22:49
 » JE Jacaw 22:32
 » XepeR 22:26
 » mnih 22:19
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48

 Dzisiaj przeczytano
 50134 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[LOL] czekoladowe oraz terroryści , Auror 26/12/03 01:58
http://www.fun.from.hell.pl/...19/czekoladowe.mpeg

n/c

:)))))))))

a to * : http://www.fun.from.hell.pl/...12-19/watchlist.wmv
już zupełnie mnie rozwaliło :))))))
*warning - czeba znać angielski do tego drugiego filmiku :|

to też niezłe:

http://www.fun.from.hell.pl/...2-19/paperClip.mpeg

wogóle polecam przejrzeć najnowszego Fun.from.hella ;)
http://www.fun.from.hell.pl/2003-12-19/

portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com

  1. no to mi sie nie "dziwijcie" , Fantomas 26/12/03 02:25
    ze po powrocie ze Słowacji stałem sie nacjonalistą i nie cierpie cyganów:
    http://www.fun.from.hell.pl/.../Bukareszt-wita.jpg

    PS: Akurat takie obrazki mozna spotkac na słowacji z cyganami w roli głownej

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

    1. hehe ;)) , NimnuL-Redakcja 26/12/03 09:21
      fajne ;))

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    2. wielkie 10x zraziłes mi słowacje na maxa ;) , GesTee 26/12/03 10:00
      zeby tylko to sie nierozniosło po całej europie :P (neonacjonalizmu na słowacji widac brakuje)

      :)

      1. no tak , Fantomas 26/12/03 13:19
        w sumie powinienem uścislic ....

        poruszałem sie kilka miesiecy temu w okolicach "Słowackiego Raju" ... i jak sam pan celnik to okreslił: "wszystkich bym ich wrzucił do obozów, a nie dotował tak jak teraz przez Panstwo"

        po prostu szkoda gadac, dobrze, ze PL są organizacje które krzyczą "Polska dla Polakow"

        .... jezeli nie wyłapałes(aś)
        złosliwosci to przeczytaj raz
        jeszcze ...

        1. 18 mial racje , GesTee 26/12/03 13:49
          ja "nieprzepadam" ze romami, zydami, cyganami, a do tego obozu to bym jeszcze kilku politykow naszych zaprosił i jakby poszli to nawet bym dotował :)

          :)

  2. dla mnie to , acd 26/12/03 14:53
    ten drugi jest przepiekny ! I am NOT writing a fucking letter ... all right ? ... it's an EMAIL you fuckin paperclip :DDDD

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL