Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 23:48
 » myszon 23:46
 » cVas 23:44
 » rooter666 23:31
 » Doczu 23:29
 » @GUTEK@ 23:22
 » Majster 23:18
 » wrrr 23:17
 » Wedrowiec 23:16
 » metacom 23:10
 » akslow 22:56
 » Kenny 22:49
 » JE Jacaw 22:32
 » XepeR 22:26
 » mnih 22:19
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48

 Dzisiaj przeczytano
 50404 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Skaner Scanmaker 3800 plus...czy musze instalowac to z plytki ?? , masza 26/12/03 11:12
W sklepie (i zreszta w instrukcji tez) jest napisane, że muszę zainstalować pierw program z plytki (ktora dostalem do skanera), a nastepnie podlaczyc skaner....

Moje pytanie jest troszke dziwne...
powiedzmy ze mam jakis inny program do skanowania (np. photoshop, czy gimp..itp.) i nie chcę instalowac tego "ScanWizarda" z CD...
Boje sie to zrobic, poniewaz powiedziano mi ze to moze uszkodzić skaner....
Ma ktos moze z was taki skaner?? moze cos podpowiecie ???

Pozdrowionka !!!

  1. zdaje mi sie ze to jakas sciema , glewik 26/12/03 12:04
    zainstaluj sterowniki TWAIN i tyle.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    1. uszkodzić skanera w taki sposób nie możesz , Uriell 26/12/03 13:30
      zrób tak jak mówi glewik.....

  2. Chodzi o to, żeby zainstalować sterowniki PRZED podłączeniem skanera , zartie 26/12/03 16:30
    bo jak zrobisz odwrotnie to nie będzie działał (dwóch kumpli już się o tym przekonało).
    Jeśli chodzi o soft, to przecież zawsze możesz skanować z dotychczas używanego programu, tylko musisz wskazać mu nowe źródło.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    1. cytat: , masza 26/12/03 18:08
      "bo jak zrobisz odwrotnie to nie będzie działał (dwóch kumpli już się o tym przekonało). "

      ale na zawsze przestał działać...czy po prostu wystarczyla reinstalka ???

      Pozdrowionka !!!

      1. Nie na zawsze ... , zartie 26/12/03 22:38
        ale mieli problemy z ponownym zainstalowaniem - i tak się cieszyli, że obyło się bez reinstalki Windy.

        Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  3. ja mam tego microteka 3800 , rkowalcz 26/12/03 17:13
    i trzeba zrobić tak jak w instrukcji bo inaczej mogą być problemy. Mam ten skaner od 1,5 roku i nic mi się nie uszkodziło :-)

    1. najbardziej mnie wkurza , masza 26/12/03 18:07
      ten programik w trayu... :)

      a co to jest to TWAIN ???

      Do wyboru na plytce mam tylko Adobe photo explorer
      i Scanwizard 5....
      Nie widzę "samych" sterowników...

      Pozdrowionka !!!

      1. trzeba zainstalować , rkowalcz 26/12/03 18:59
        tego scanwizarda i wtedy zainstaluja sie tez sterowniki, będzie tam tez mozliwość konfiguracji przycisków na skanerze.
        TWAIN to sterownik(interfejs, moduł) skanera.

  4. a tak BTW , masza 26/12/03 18:09
    czy ten skaner ma gdzies wyłącznik ? ;-)))

    Pozdrowionka !!!

    1. czytałem na , rkowalcz 26/12/03 18:53
      grupie dyskusyjnej, że ma opcje po ilu minutach ma sie wyłączyć ale jej u siebie nie znalazłem (tak więc nie wiem czy ją ma :-) )
      Skanera nie uzywam za często więc za każdym razem do sieci i z sieci (innego wyjścia nie znam)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL