Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36

 Dzisiaj przeczytano
 47247 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

widnows XP i modem penagram omen2.. problemik , cooler 2/01/04 22:54
Modem sie instaluje bez problemów... ale przy wybieraniu połączenia seiciowego do intenretu nie mozna wybrąc połaczenia przez modem... co moze być tego przyczyną??

  1. a masz połączenie poprawnie skonfogurowane? , fatal 2/01/04 23:27
    Jaki dostajesz komunikat? Opisz coś więcej...

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

  2. niem ożna skonfigurowac połaczenia , cooler 2/01/04 23:31
    bo nie mozna w ogóle wybrac polaczenia modemowego... ta opcja jest zacieniowana.... mozan wybrac tylko połaćz uzywając połączenia szerokopasmowego...

  3. pamietam ze kiedys mialem jakis problem z modemem pentagrama pod xp , dawidy 3/01/04 01:00
    nie pamietam juz dokladnie jak to sie objawialo, w kazdym razie modem instalowal sie poprawnie na sterownikach systemowych, ale juz poprawnie nie dzialal, mimo ze ze sterami wszystkow wydawalo sie byc ok
    w kazdym razie zainstalowanie go na nowych sterach producenta pomoglo

    102594

  4. tez kiedys przez to przechodzilem , Banan 3/01/04 10:37
    chodzi o sterowniki. nie wiem dlaczego, ale ktos mi podal: sciagnij z netu konkretnie te z tego miejsca. czym sie one roznia, nie mam pojecia. najwazniejsze, ze dzialaja. paczuszke ze sterami wysylam na pirva.

    1. dziekuje baardzo.. , cooler 3/01/04 17:16
      potestuje je przy najblizszej wolnej chwili

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL