Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 01:13
 » power 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43

 Dzisiaj przeczytano
 5240 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[wirus] MSLAUGH - AVG 6.0 Free Edition sobie nie radzi :(( , Auror 4/01/04 10:32
http://members.chello.pl/w.portnicki/mslaugh.jpg

AVG 6.0 znajduje takowy plik i "mówi" że nie może go odrazu usnąć więc go chce przenieść do Virus Vault. To mu się nie udaje - wyskakuje komunikat jak na załączonym screenie:

"File blablabla.MSLAUGH.EXE can not be removed."

no i dupa :( nic dalej mój darmowy antywirus z tym nie robi.
Ma ktoś jakiś pomysł?

portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com

  1. sprobuj , radas 4/01/04 10:34
    go najpierw odznaczyc w msconfigu zeby nie startowal ..to jest chyba blaster mozesz tez sprobowac blaster removal kit z symanteca

  2. To jest na blaster , Doczu 4/01/04 10:36
    i zrób tak jak radzi radas - odznacz w msconfigu a potem removal kit od symanteca, a na koncu zainstaluj poprawke MS do blastera.

  3. to chyba jednak nie jest blaster , Auror 4/01/04 10:47
    po pierwsze mam od symanteca ten mały programik i on nic nie znajduje, a po drugie na już miałem blastera na tym systemie i sobie z nim poradziłem i wgrałem łatkę zabezpieczającą ...
    chyba po prostu odznaczę to jak mówicie w msconfigu i spróbuje jeszcze raz moim antywirusem ...

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    1. no nie wiem... , Doczu 4/01/04 11:00
      ... nazwa pliku wskazuje jednoznacznie na blastera, no ale skoro miałes już zainstalowaną łatke, to nie powinieneś go załapać.
      Nie wiem co teraz Ci poradzić, ale raczej kierowałbym się blasterowym tropem.

      1. Zresztą nie zaszkodzi.... , Doczu 4/01/04 11:04
        ... jak poczytasz to http://securityresponse.symantec.com/....worm.html wszystko wskazuje na blastera E

  4. Mialem to kiedys ale nie pamietam co zrobilem:( , tecep 4/01/04 10:58
    Ale chyba to co w przypadku blastera. Wylaczenie w procesach, a potem reczne wywalenie.

    taaaaaaaaa.....

  5. odznacz w msconfig , AdiQ 4/01/04 11:01
    a pozniej wywal wszystkie wpisy z rejestru

  6. Udało się! :) dzięki wszystkim , Auror 4/01/04 11:08
    wielkie.
    Jak pare osób pisało - trzeba było go na początek odznaczyć w msconfig - restart kompa, jeszcze raz dokładny scan AVG 6.0 i tym razem już sobie poradził - "uleczył" plik i już go nawet nie ma w msconfigu (a dziwne bo go nie skasował z tego co pisał AVG). Ale najważniejsze że już po problemie :)
    dzięki all jeszcze raz.
    <piwo4all>

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL