Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 12078 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Program do resetowniania tuszy i drukarek EPSON!!!! , Michal S 4/01/04 10:33
Witam znowu (po dłuzszej nieobecnosci)

Dla tych wszystkick którzy maja drukarki EPSON (ja mam C60) i chca zaoszcądzić na drukowaniu. Przy tuszch w owszych modelacj zasobniki z tuszem sa wyposazone w chip, który ytrzeba zresetowac aby napełnic tusz ponownie. Mozna to zrobić na dwa sposoby albo specjalnym urzadzeniem dosc drogim lub za pomoca specjalnego programu SSC Service Utility made in ROSIA (program darmowy)
http://www.ssclg.com/epson.shtml
Sam to robię przy moim Epsonie na napełnim tusze i jest ok koszt napełnienia to kilka zł. tusze mozna dostać na Allegro.
Instrukcja napełniana na stronie http://www.agawa.pl/ (tusze troche drogie)
Polecam ten sposób dla tych co chca zaoszczędzic na wydrukach. jakby ktoś chciał się dowiedzić czegoś z praktyki to mozna napisać ( był o tym artykuł w CHIPIE 12.2002r) metoda z przesuwaniem wózka u mie nie działa)

MichalS

  1. juz myslalem ze bede mogl sprzedac moj programator , KwiateK 4/01/04 15:21
    a tu lipa. nie da sie resetowac przy C42. Mimo wszystko dzieki za link. Program sie na pewno przyda :)

    Nie jestem facetem na jedną noc.
    Aż tyle czasu to ja nie mam...

  2. Mam Epsona 830U , Piapia 4/01/04 18:41
    tak sie zastanawiam po co kombinowac jak sa dostepne kardridze z chipami? Sam jade na Modecom'ach i sa super. Paredziesiat zlotych kosztuja na allegro.

    "Człowiek się starzeje bo się
    nie bawi" B&W
    gg40609

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL