Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 11933 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Instalacja Deamon Tools i padnięcie systemu win2k3 , Sith 4/01/04 15:31
Zainstalowałem demona i po resecie system już nie wstał. Wydaje mi się ze chodzi o sterowniki do wirtualnych napedow. W trybie awaryjnym niestety nie moge odinstalowac demona. Jest na to jakis inny sposob? A taki mialem dopieszczony systemik:( Ehh. Pomocy

  1. dziwne , McMi21 4/01/04 15:35
    u mnie nie bylo problemow z tym progsem . a nie pomogla opcja : ostatnia znana konfiguracja (czy jak to sie tam zwie 0 ?

    1. Niestety , Sith 4/01/04 15:36
      przy ładowniu systemu zaraz po logo - BSOD i reset:/

      1. hmm , McMi21 4/01/04 15:40
        w ogole to ten w2k3 wrazliwy jakis jest . moze to jednak wina wirusa czy cos. ja np. po zainstalowaniu xosl'a stracilem winde w dziwny sposob - po wpisywaniu danych do okienka logowania system resetowal sie samoczynnie. win2k3 to jednak nie jest mimo wszystko system do domowego uzytku :/

  2. mialem cos takiego , krogulec 4/01/04 16:40
    na win xp z deamonem i alcoholem. Ktos z boarda podpowiedzial mi , ze to jakis problem z przerwaniami. Wyjecie karty dzwiekowej pomoglo.

  3. Spróbuj go odinstalować... , JE Jacaw 4/01/04 17:31
    ...zgodnie z tą instrukcją http://www.daemon-tools.cc/...age=4#uninstallation

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  4. inna wersja zazwyczaj starsza bedzie chodzic, czesto tak mam , etranger 4/01/04 17:59
    i niema regoly, zazwyczaj wtedy biore starsza wersje i dziala

    IStal sie switch:)

  5. mam 2k3 , m&m 4/01/04 18:38
    i deamona 3.43 i dziala

  6. moze , bagi_glogow 4/01/04 20:21
    w trybie awaryjnym wylacz w menedzerze urzadzej ten wirtualny naped od deamona jezeli takowy tam jest
    ewentualnie wywal stery od karty muzycznej

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL