Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24095 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Gry na X-BOXA, czy ktos moglby , Iza WGK 5/01/04 16:14
oddac w dobre rece jakies albo starocie, albo nie wiem, kopie?
Moja mam pracuje w Ognisku Wychowawczym, X-BOX to prezent, wszytko fajnie, tylko ze chlopcy maja cale 2 gry od roku ponad:( No i niesmiala prosba, czy ktos mogłby mi cos poradzic? Bede ogromnie wdzieczna...Jest to biedna, panstwowa instytuacja, nawet nikomu przez mysl nie przejdzie kupowac.

Jakby cos, prosze o maila. Aha, w zamian mam jakis ladny pakuneczke komiksów i ksiazek star wars do oddania:) Albo cokolwiek innego, moge sie wymienic

How fortunate the man with none ...

  1. wybrac , LooKAS 5/01/04 16:41
    sie na zakupy do pana T. - no i chyba przerobka wchodzi w gre...

    1. Wtedy , Yog-Sothoth 5/01/04 17:43
      to dopiero beda mieli gier :)

      Ja niestety nie pomoge, bo konsol nie posiadam (a tym bardziej gier na nie).

      wrong fool!

  2. ja niestety nie mam gier ani nawet konsoli , Thadeus 5/01/04 19:01
    sadze ze przerobka to wyjscie jest tak jak poprzednicy mowia a jesli beda na dysku to nie beda sie czepaic - bo zdaje sie niektore mody mozna deaktywowac wic nie beaie chyba widac tych gier na hdd
    A jakie masz SW tak pytam z ciekawosci - GG jak by co :)

    ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL