 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 31814 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
WIFI AP i dwie antentki dipolowe z tylu .... , XiSiO 5/01/04 19:51 czy mozna zamiecic jedna na zewnetrzna dookolna czy jedna jest nadawcza a jedna odbiorcza ????
konkretnie tu
http://www.rrc.com.pl/...mp;id_prod=151&div=fd"Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
zapłacisz adeną" (C) XiSiO - no pewnie ze można , Arro 5/01/04 19:55
antenki sie powinny wykręcać, a jak nawet sie nie wykręcają to przełamujesz plastic na antence i wystaje kabelek, na nim zakładasz wtyczke i podłączasz zewn atene i zrobione:)"Don't take life too seriously. You'll
never get out alive." - anteny , RusH 5/01/04 22:17
chadza w diversity, albo dizala jedna albo drugaI fix shit
http://raszpl.blogspot.com/ |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|