Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » PrzeM 07:54
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 39520 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Po podkreceniu mojego 9000Pro pojawily sie krzaki, a po odkreceniu dalej one sa :/ , Nazgul 6/01/04 08:32
Wiem wiem, zakrecilem troche temat posta :). Zaczelo sie od takiego czegos. Podkrecilem troche za bardzo karte, oczywiscie pamiec sie wysypala i pojawily sie wszedzie artefakty, zrestartowalem kompa, grafika powrocila do ustawien defaultowych, jednak z niektorych ikonek porobily sie takie krzaczki, Teraz juz jest tak ciagle. W 3d nie ma zadnych artefaktow tylko na pulpicie i w windowsie. Karta to Sapphire Radeon 9000 Pro VIVO. Dlaczego tak sie stalo, czy moze pomoc tylko reistalacja windowsa? pozdrawiam

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. zapomnialem dac linka do screenshota , Nazgul 6/01/04 08:40
    http://zssb.czestochowa.ids.pl/pulpit.jpg
    tak wyglada moj pulpit

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

    1. nie chce , Ptaszek Bitumiczny 6/01/04 09:19
      krakac ale chiba przesadziles i to na dobre :( oby nie

      Kierowca Bombowca
      A64 3500+ 1Giga 400 GF6800 Samsung 120
      giga 913N i inne bajery

      1. ale jest dobrze , Nazgul 6/01/04 09:40
        nie ma artefaktow w 3d tylko te ikonki sie wywalily, jak cos to mam gwaracje jeszcze 1,5 roku. Nie ma zadnych artefaktow w grach ani w testach, tylko te ikonki na pulpicie i troche ikonek w windowskie. pozdr

        people can fly, anything
        can happen...
        ..Sunrise..

        1. Gdzieś była opcja "odnów ikony" , p_nowak 6/01/04 10:27
          Spróbuj zainstalować TweakUI i tak coś takiego powinno być.

          HP DV6 3160 + SSD 128GB
          ACER AO 722

  2. Skasuj plik shelliconcache i zresetuj system. , sebtar 6/01/04 11:12
    Uwaga - w róznych wersjach windowsa znajduje się on w róznych miejscach.
    P.S. Kręć tego kompa dalej, a nie uruchomi się nawet jak bedzie ciepły :-P

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. dzieki pomoglo, ikonki juz sa dobre , Nazgul 7/01/04 16:47
      jeszcze tylko Mobo na gwaracje i bedzie ok :) Jak zwykle board pomoze. dziekuje i pozdrawiam

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL