Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » PrzeM 07:54
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 39485 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem - programy gubią ustawienia :/ , DJopek 6/01/04 09:44
Wczoraj rano było wszystko OK, ale gdy przyszłem z uczelni wieczorem to Kerio zgubił wszystkie ustawienia (pisałem o tym w wczorajszym poście o firewallach) - myślałem przypadek. Dziś znowu włączam kompa i otwieram Foobara i patrze że ustawienia playlisty wróciły do defaultowych, reszta opcji które ustawiłem także :(

Zaczyna mi się to nie podobać :( Miał ktoś podobny przypadek? Czym to może być spowodowane?

  1. może system , ZGreG 6/01/04 10:22
    sam wraca do jakiegoś punktu kontrolnego? (masz włączone to całe odzyskiwanie systemu?) kurcze nie mam pomysłu innego..

    podpis?
    jaki podpis!

    1. Hmm... , DJopek 6/01/04 10:42
      Niby mam włączone odzyskiwanie systemu na C: ale to raczej nie przez to. Sam kopię w odzyskiwaniu wykonuję co ok. miesiąc, poza tym akurat Foobara mam zainstalowanego na innej partycji więc to nie to...

      Ale chyba mam winnego, ostatnio do snu puszczam sobie Foobarka i włączam taki programik Poweroff który zamyka mi system za np. 2 godziny. I w nim zaznaczałem ostatnio opcję "Force applications to close" - i wydaje mi się że program wtedy zamyka na siłę (ale odkrycie ;) i być może niektóre wrażliwe programy sobie z tym nie radzą (Foobar czy Kerio). Aż za chwilę test zrobię tylko najpierw Ghosta zarzucę abym nie płakał znowu ;)

      1. Aha - jeszcze jedno :-) , DJopek 6/01/04 10:45
        Fajne prace masz na tej swojej stronce :-) I fotki także ciekawe :) Sorry że nie odpisałem wtedy na GG ale poza domem byłem no i tak to jest (teraz u dziewczyny jestem :)

        1. (-: , ZGreG 6/01/04 12:15
          spoko. Dzięki (-:

          podpis?
          jaki podpis!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL