Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 40018 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

neostrada - problem techniczny , captain-nemo 6/01/04 12:42
czy w neostradzie+ daja zawsze rozdzielacz z wejsciem RJ-45 ? moje gniazdko telefoniczne ma wtyk RJ-11 i ten rozdzielacz nie pasuje do niego, czlowiek pod infolinia najpierw nie wiedzial o co chodzi, a pozniej powiedzial mi zebym kupil przejsciowke. Czy oni nie powinni mi dac w zestawie rozdzielacza ? i czy jesli kupie przejsciowke bedzie wszystko chodzilo tak jak trzeba ?

"..wszystko jest względne.." A.E.

  1. a po co Ci rozdzielacz RJ-45?? , smichal 6/01/04 15:57
    do rozdzielenia sieci sluzy router a potem switch - nie rozdzielisz sygnalu przez rozdzielacz taki jak do telefonu czyli RJ-11, jezeli o to Ci chodzi.

    1. ale ten rozdzielacz jest do , yolek 6/01/04 18:16
      podlaczenia telefonu i modemu w jednym gniazdku.

      hehehe

      ...::: GG#: 794008 :::...

      1. no i przeciez.. , Kraszan 6/01/04 19:02
        w neo daja rozdzielacz telefoniczny czyli RJ11 a nie RJ45, kto by dawal gniazdo od sieciowki do kabla od telefonu ;)

  2. juz wiem , captain-nemo 7/01/04 12:14
    nie bylem pewien czy w pakiecie daja rozdzielacz rj-45 czy rj-11 i myslalem ze jak dali rj-45 to musialbym kupic przejsciowke, ale jak sie okazalo dostalem zly rozdzielacz a czlowiek z infolini wprowadzil mnie tylko w blad

    "..wszystko jest względne.." A.E.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL