Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 47486 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak to w końcu jest - można udostęoniać DSL czy nie? , roland23 6/01/04 19:14
chodzi mi oczywiście o legalne udostępnianie netu dla sieci lokalnej i wystawiania przez jej administratora każdemu użytkownikowi faktur abonamentowych. może ktoś dziła na takiej sieci?
Z góry dziękuję za odpowiedź!

  1. mozna , maarec 6/01/04 19:22
    udostepniac poza lokal.

    co do wystawiania faktur to juz bym chyba powaznie zastanowil. skoro faktura to i trzeba vat doliczyc, a i trzeba miec na kogo, chyba ze kupujesz net z firmy to sie nalezy faktura/ paragon.

    duzo prostrze rozwiązanie to stowarzyszenie (musisz zebrac conajmniej 15 osob) koszt zalozenia to 500 zl (znajdziesz szczegolowe informacje jak to zrobic na wielu stronach duzych polskich sieci LAN)

    w stowarzyszeniu nie doliczasz vatu, nie wystawiasz tesz faktury tylko płacisz składke członkowską za konkretny miesiąc.

    Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
    Hercules 9100, Benq 1640
    Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

  2. wszystko mozna , zorg 6/01/04 19:26
    tylko z ostrozna jak mawiaja rosjanie

    salsa merenqe bachata

    1. no wiadomo , maarec 6/01/04 19:27
      ale to legalnie.. przynajmniej w umowie tego nie ma ze nie wolno dsla dzielic..

      Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
      Hercules 9100, Benq 1640
      Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

  3. mozna.. , Holek 6/01/04 20:31
    i faktury tez mozna. Dzialam tak.

    Jedyne co potrzebujesz aby robic to legalnie to zgloszenie dzialanosci w URTiP
    http://www.urtip.gov.pl/...t_id=40&news_id=327

    Oplata - 16 zlotych w sumie + list polecony.

    Pzdr.

    "...here I am on The Road again..."

    1. no i jeszcze poczekasz na... , Amorr 6/01/04 21:34
      ... instalke bo ja chce do sieci dolozyc MB iiiiiii czeeeeekkkkammmm juz z 2 m-ce od zlozenia zamowienia :D

      ...:z natury rzeczy tylko zioło leczy:...

  4. moje wątpliwości.... , Miszaq 6/01/04 23:11
    ...już wyraziłem:
    http://twojepc.pl/...iwum.php?r=2003&id=51295#

    tylko skoro tepsa ma "dominująca pozycję na rynku" to biada się sprzeciwiać!

    ~~~~~~~
    \EUREKA /
    \_____/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL