Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 63563 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Virtual dub i Winfast 2000 XP (długie) , ***dOUbLeDeCKeR*** 7/01/04 10:15
Wiem, ze być może to było, ale ...
Mam pytanie do użytkowników karty Winfast 2000 XP, którzy zgrany obraz kodują potem do divx w Virtual Dub-ie.
Starałem się nagrany plik mpeg-2 (good quality) przekodować do divX. Niestety, o ile obraz Virtual DUB przekodował bezbłednie, to dźwięk pozostął nieskompresowany, i plik avi w dalszym ciągu zajmuje dużo miesca.
Z kolei próby przekodowania pliku innymi programami do dekodowania zarówno dźwięku jak i obrazu, kończą się niepowodzeniem.
Wiem, że to lame pytanie, ale cóż, jeśli sam mógłbym to rozkminić nie potrzebowałbym go zadawać :)

  1. w virtual dubie , maarec 7/01/04 10:31
    bierzesz tak jak do tej pory, tylko zanim zaczniesz pakowac to dajesz u góry w opcje audio/compresion/

    i tam wybierasz jaka chcesz kompresje, ja przewaznie dawalem Mpeg layer 3 (chyba juz rok sie nie bawilem), jak juz to ustawisz, to w tych samych opcjach audio zaznaczasz full processing mode (troche pod compresion)

    dokladnie tak samo mozesz robic z video (albo full procesing mode albo direct stream copy jak ma byc bez zmian)

    pozdr.

    Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
    Hercules 9100, Benq 1640
    Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

  2. dzięki, działa :D , ***dOUbLeDeCKeR*** 7/01/04 10:42
    zorientowałem się że mam w domu jakąś kosmiczną wersję VD gdzie nie ma w ogóle zakładki audio - dlatego nic nie znalazłem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL