Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » AdiQ 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44

 Dzisiaj przeczytano
 63388 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Czy Polakow bedą tak gnebic jak w Stanach za piractwo?? , Fantomas 7/01/04 15:30
http://info.onet.pl/850544,18,item.html

bardzo podoba mi sie komentarz TPSY .. jakby powiedzieli ze czuja sie winni to by musieli zatrudnic jeszcze 2000 ludzi to monitorowania co przez ich łacza przechodzi i 1000 ludzi do pisania donosów na policje :))

.... jezeli nie wyłapałes(aś)
złosliwosci to przeczytaj raz
jeszcze ...

  1. po kiego grzybka zabierać sie za ściganie piratów , trol 7/01/04 15:36
    w kraju gdzie ludzie kradną tory i kable telefoniczne zeby miec co włozyc do gara...

  2. a ja się zastanawiam (ZAIKS - lekko OT) , Chrisu 7/01/04 16:02
    czy ZAIKS zapłaci np. kierowcy autobusu, za to że nastoletni pasażer, który jechał z nim 29.IX.2003 r i usłyszał legalnie puszczany przez kierowcę (zapłacił ZAIKSowi) w programie radiowym o godzinie 13.29 utwór słynnej, brzydzącej się piractwa/nielegalnego, publicznego nadawania piosenek Britney Spears, a następnie kupił jej nowy wspaniały album, % od zysku ze sprzedanego albumu?? Dlaczego tego nie biorą pod uwagę?

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  3. Powinno się zmienić prawo by przywrócić równe szanse odbiorcom: , j23 7/01/04 16:25
    jeśli ZAIKS zbiera haracz od pustych nośników (kiedy od długopisów?), mangnetofonów, magnetowidów, nagrywarek itp. oraz żąda np. 5 zł od łebka od organizatorów Sylwestra, zwykli ludzie powinni mieć prawo dochodzenia od ZAIKSu odszkodowania za niedobrowolne porażenie ich zmysłów estetycznych np. hymnem w wykonaniu Górniak, wypocinami Piaska czy Reni Jusis czy też "muzyką" Pendereckiego i związaną z tym utratę dobrego samopoczucia psychicznego!

    Dumny nosiciel moherowego beretu!
    Me gustan tomar mis copas
    Żubrówka es lo mejor!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL