Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 14:31
 » Dexter 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 75971 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

FREEZE przy starcie systemu WinXP , dombardo 8/01/04 15:49
Sprawa pojawila sie dzisiaj.Wczoraj wszystko dzialalo poprawnie.I to jest najdziwniejsze,bo nic nie instalowalem.Objawy-system startuje,wyswietla mi sie pulpit i.....stop.Nawet nie odtwarza mi sie dzwiek przypisany do startu systemu,komunikatory Tlen i GG nie lacza sie z siecia a jakakolwiek aplikacja wybrana w tym momencie sie nie otwiera.Mija ok 1 minuty i.....jakby nigdy nic wszystko zaczyna dzialac.Dzwiek powitalny,otwieraja sie wczesniej wybrane programy,komunikatory lacza sie z serwerami.W czasie 'zastoju' menadzer urzadzen nie wykazuje obciazenia procka,twardziel nie skrobie.Nic,cisza.Co wy na to?

  1. System to.... , dombardo 8/01/04 15:52
    ...Xp professional+service pack1 i wszystkie updaty ze strony Microsoft'u.Lacze sie z siecia przez LAN,mam program do tweakowania windowsa PowerPack 2003,sprzet nie jest krecony,w biosie nic nie grzebalem.

    1. mam na to receptę. Poszukaj programiku BOOTVIS , fatal 8/01/04 15:57
      czy jakoś tak. Zainstaluj go, i resetnij kompa. Po resecie sprawdzi ten programik, co i jak się uruchamiało, i będziesz miał winowajcę ...

      Nikt nie jest samotnym mając ......
      gumową kaczuszkę ;)

  2. No niestety-to chyba nie jest recepta na moj problem. , dombardo 8/01/04 17:10
    Owszem,bootvis pokazuje,co sie laduje i w jakiej kolejnosci (tak mi sie wydaje),ale nie bardzo wyjasnia to przyczyne pauzy po restarcie.

  3. Mam ten sam problem , robstach 8/01/04 19:52
    Też po starcie i po wyświetleniu pulpitu muszę czekać około minuty i dopiero do końca wszystko się wgrywa nie wiem co to jest

    robstach

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL