Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 14:31
 » Dexter 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76003 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT][Sport] Spieq - no i wykrakałes zbuju :-( , Doczu 8/01/04 17:27
Ehh. Oczywiście musiało się to tak skończyć - wszystcy wygrali a tylko Polska przegrała z Azerbejdzanem :-(

  1. Ale jest chyba optymistyczna wersja(chyba że jestem nie na bieżąco z tabelą drugiej grupy) , spieq-Redakcja 8/01/04 17:34
    Mniej więcej o to chodzi, żeby nie trafić na Włoszki (ponoć przy podłożeniu, wpadamy na Turczynki). Ale że ponoć Turczynki szaleją... To... To... Ja... Ja nie chcę być zbójem prorokiem.... :>

    Aha - kompletnie mi nie żal tych patałachów (chociaż nie, Gościniaka mi szkoda, równy gość). Ale za nasze panny trzymam kciuki, będzie finał!

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

    1. --> , spieq-Redakcja 8/01/04 17:42
      Trzeci set:

      Pierwsze fragmenty trzeciej partii przebiegały pod dyktando Polek. Dobrze dysponowanym gospodyniom podopieczne trenera Niemczyka przeciwstawiły nieco skuteczniejszą grę w ataku i większe zaangażowanie w obronie. Niestety, od stanu 8:5 Polki znów zaczęły popełniać proste, niewymuszone błędy, co konsekwentnie wykorzystywały 39. w światowym rankingu Azerki. "Biało-czerwone" praktycznie bez walki oddały końcówkę seta i całe spotkanie. Po tej porażce wyjaśniło się, że w półfinale nasze zawodniczki zmierzą się z drużyną Turcji.

      =======================================================================
      Nie dziwne zatem, że Niemczyk wystawiał trzeci garnitur, a panienki fruwały po trybunach, bo pierwszy raz się na oczy widziały ;)

      To ja, ten słynny emotidestruktor.

      [podążaj za Żółtą Taksówką...]

  2. Tak mialo byc , arat 8/01/04 17:43
    wyszly zawodniczki rezerwowe zeby przegrac i nie trafic na wloszki.

    1. prawda , MatiZ 8/01/04 17:45
      123

      Meet me after midnight #Farcry

  3. Doczu, walnij kielonka... , RoBakk 8/01/04 17:57
    nie musiało... tak miało być :)
    na zdrowie

    Najlepszym sposobem zamawiania
    piwa jest powiedzenie: Ubik

  4. Ehhh - ja jakiś naiwny jestem :-( , Doczu 8/01/04 18:15
    I to ma byc sport ???
    Tfu :-/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL