Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 14:31
 » Dexter 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76004 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakie MAŁE głośniki komputerowe?? , MatiZ 8/01/04 20:05
Vitam.
Szukam głośników które będą małe i troche mocne.
Może być jeden lub dwa.
Wielkości chciałbym takie jak są Creative Inspire (mogą być troche większe) ale mają być bez sobufera!!

Pozdrawiam MatiZ

Meet me after midnight #Farcry

  1. i dodam że chciałbym by były doręczne , MatiZ 8/01/04 20:06
    123

    Meet me after midnight #Farcry

    1. cena do 100zł , MatiZ 8/01/04 20:07
      123

      Meet me after midnight #Farcry

  2. a to?? , MatiZ 8/01/04 20:14
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=2028
    opłaca się??

    Meet me after midnight #Farcry

  3. Samsungi wez ... , NimnuL-Redakcja 8/01/04 20:55
    Samsung 80 W SMS-7841
    lub
    Samsung 80 W SMS-2200

    te drugie lepsze. w granicach 60zl oba .

    jak nie to Logitech oferuje tez przyjemne krzyczalki . ale basow porzadnych to sie z nich nie spodziewasz , prawda ?

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. Samsungi nie sa zle, ale... , wikear 8/01/04 21:06
    ja osobiscie mialem te glosniczki mediatecha (http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=2038) i bardzo mi sie podobaly...

    teraz mam Arowana 120W Active.. takie bydlaki wielkie ale graja miodzio (http://www.dooyoo.es/...0AT-75J%20240%20W%203D.gif - tu wygladaj na male ;P)

    a tu wieksze zdjatko :P - http://search.ebay.de/...rtcut=1&query=arowana

    jak by kogo intersilo pisze :D.. wcale sie nie chwale...

    ale on nie sa poreczne

    1. niestety mialem do czynienia z kilkoma modelami MT , NimnuL-Redakcja 8/01/04 22:34
      czy to z subwooferem 2,1 czy 4,1 czy stereo . niestety , nieporozumienie to te produkty. tragedia. dźwiek po prostu fatalny .

      IMHO Samsung w rozsadnej cenie, Creative badz Logitech najlepiej ... nie widze innych alternatyw.

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  5. kiedys byly ... , Olo 9/01/04 11:56
    Creative SBS-15 czy jakos tak. jak na cos tak malego i taniego to nawet szlo sluchac.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL