Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37

 Dzisiaj przeczytano
 83187 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT]Własnie skonczyłem pisac prace z ekono - prośba , GesTee 9/01/04 02:03
prośba oto byście w paciorku wspomnieli omnie ze 2 słówka ;) bo 2miechy mialem na tą prace a pisze dopiero od 15h :) i jakos to mi sie niewidzi juro termin i bez bozej łaski moze byc cięzko. :) hehe

Zyczcie mi powodzenia

POZDRO :)))

:)

  1. dwa goodlucki dla Ciebie i Twojej pracy. I pamietaj, to, ze nie wiesz co mowisz nie znaczy , bwana 9/01/04 02:17
    ze nie mozesz mowic tak, jakby bylo odwrotnie. Miej charyzme, sile przekonywania a grono lyknie prace i da parafke;-D Powodzenia.

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

    1. ._. , GregorP-Redakcja 9/01/04 02:25
      Dodam jeszcze najprostszy przepis na zapobieżenie, lub ew. ucięcie
      psorowi potoku krytyki n.t. Twojej pracy...

      ...zagadaj go. :)


      ..przepis zaczerpnięty z Leksykonu Złotych Rad mojego niegdysiejszego
      psora z j. polskiego..

      ..No tears to cry, no feelings left,
      this species has amused itself to
      death....

    2. a i odrazu niedziekuje wszystkie :))))) , GesTee 9/01/04 02:26
      ale rada sie przyda i to naprawde bo jestem na 1 roku dopiero ta praca to wstep taki lajtowy narazie bo po 20 jak sie sesja zacznie to bedzie siedziało :))

      :)

      1. ._. , GregorP-Redakcja 9/01/04 02:31
        Więc siedź wygodnie i nóg nie połam.. :)

        ..No tears to cry, no feelings left,
        this species has amused itself to
        death....

        1. hehe , GesTee 9/01/04 02:37
          moze mu niepołamie :) ale wykladowca tez musi wykazac chec i dobra wole :) to bede siedzieł i nawet niebedzie potrzeby zebym wstawał :)

          :)

  2. dasz rade !!!! , Hakkatuka 9/01/04 05:54
    ja zawsze sobie tak mówie :-) zazwyczaj to działa.

    Bano

  3. chyba bedzie ok , GesTee 9/01/04 16:00
    albo przynajmniej nienajgorszy bede :)

    :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL