Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 90598 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

SDI - rezygnacja z usługi a kaucja , ArturW 9/01/04 16:27
Witam,
jak jest z rezygnacją z SDI ? Przy podpisaniu umowy wpłacona była kaucja 1000 pln - czy Tpsa to zwraca przy oddawaniu modemu ? Nie pamietam czy osobno byla opłata za aktywacje itp bo to juz kupa czasu ;) pozdroofka. tnx za odp.
  1. ja płaciłem 560 zł - ale to nie była chyba kałcia , trol 9/01/04 16:52
    tego sie nie odzyskuje chyba.
    W dodatku za zerwanie umowy płaci sie 300zł

    Nie buj nie buj - od tepsy sie tak szybko nie uwolnisz.

    1. hehe ;) uwolnisz sie jak bardzo chcesz... , ArturW 9/01/04 17:05
      chyba to bedzie kaucja bezzwrotna - tylko ta nazwa mi nie pasuje totalnie ;) o zerwaniu umowy nie ma mowy bo juz dawno mozna to zrobic. Ale jestem coraz bardziej pewny ze to jest bezzwrotne - w koncu kara za zerwanie byla chyba 700 a tak by mi oddawali 900 czyli tak czy siak 200 na plus. ahh ;) szkoda:>

  2. Baj de lej , Yog-Sothoth 9/01/04 17:30
    Kaucja kaucja a czy modem jest zdawany przy rezygnacji/przejsciu na Neo? Bo mam juz na stanie modem SDI i 2 modemy Neostrady :/

    wrong fool!

    1. wg regulaminu 7 dni na to jest , ArturW 9/01/04 17:42
      ...

  3. w SDI , Kraszan 9/01/04 19:36
    nie ma czegos takiego jak kaucja. placiles 1000 zeta za podlaczenie tej uslugi (aktywacja, monter przynosi terminal). potem ceny sie zmienialy. jest to oplata bezzwrotna!

    w uzytkowanie od TPSA dostales terminal ericssona.. ktory nalezy zdac w terminie 7 dni po rezygnacji z uslugi....
    w starym regulaminie w przypadku kiedy go nie oddasz musisz zaplacic wartosc terminala z umowy (u mnie 1050) - amortyzacja wyliczona wg tpsa...

    wg NOWEGO regulaminu trzeba im oddac terminal a jezeli nie oddasz to nalicza oplate rowna wartosci terminala (1050 u mnie z umowy) minus 1/30 tej kwoty za kazdy miesiac uzytkowania...

    czyli.. uzytkuje SDI miesiecy 45.. wiec jak im go nie oddam to moga mi naliczyc -450 zeta kary huehuehuehue

    jak masz terminal SDI od minimum 30 miesiecy nie musisz im go oddawac przy rozwiazywaniu umowy, nie beda mogli naliczyc ci kary... trzeba trzymac sie regulaminu:)))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL