Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 90920 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co sądzicie o cenach na nastepujące podzespoły komputerowe , Carat 9/01/04 22:48
Otóż mam parę częsci na sprzedaż od swojego PC, jestem pierwszym właścicielem, używane od nowości:
1. Asus P4B266 - USB2.0, zintegrowany dźwięk, komplet w kartoniku, gwarancja rok i 4 miesiące - 200zł
2. Pentium IV 1.6 BOX Northwood - gwarancja rok i 4 miesiące - 300zł
3. 256MB Kingston PC-266 CL2.5 - gwarancja 3 lata i 4 miesiące - 150zł
4. Radeon 9000Pro Gigabyte BOX - z PowerDVD, DVI, TVOut - 300zł
5. Obudowa Modecom Prime 300W - chyba rok gwarancji - 180zł

RAZEM: 1130zł

Mam zamiar sprzedać powyższy zestaw siorze (jej pierwszy komputer) albo kuzynowi (przesiadka z Celerona PGA 466MHz), wszystko jeszcze do ustalenia komu to przypadnie.
Pytanie brzmi jak te moje ceny mają się do aktualnych cen rynkowych. Nie chcę z nich ździerać kasy ale z drugiej strony nie chcę być dobrym wujkiem z Ameryki, który daje drogie prezenty.

Za wszelkie opinie i uwagi z góry dziękuję

  1. drogo..... , w1lko 9/01/04 22:51
    123

    1. jak dla siostry... , bolo 9/01/04 22:58
      ... - dla kuzyna moze byc...

      "ty zaś uczyń tak, abym słów na
      wiatr nie rzucał..."

    2. jakie są twoje propozycje cen? , Carat 9/01/04 23:04
      drogo to mi nic nie mówi, jak możesz to napisz jakie Twoim zdaniem powinny być te ceny na poszczególne elementy.

      1. porównaj z Allegro , mirkrup 9/01/04 23:52
        i opuść ok. 15%

  2. no razem , Franz 10/01/04 00:03
    1k sadze

    Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
    Niedługo nas z ujni europejskiej
    wyrzucą.

  3. ja to nie , Birdman 10/01/04 00:04
    mam nic do powiedzenia w tym temacie, ale mialem ochote sie tu wpisac :]

    ping?

  4. biorac pod uwage , 0r8 10/01/04 02:27
    ze to jest sprzet uzywany to musieli by mnie zywym ogniem przymuszac do kupna za takie ceny. to moze bylaby okazja za nowy sprzet. ale i tak bym nie kupil ;)
    cena ktora proponujesz za ram to juz kompletne zdzierstwo biorac pod uwage ze nowy pc400 to 140zl.
    generalnie za ta kase zlozylbym sobie cos nowego i calkiem przyzwoitego na amd.
    pozdr.
    ps. nie warto zdzierac z rodziny bo sie moga jeszcze na cos przydac w przyszlosci :D

  5. O 25% , dariusz 10/01/04 09:15
    za drogo.

    1. p.s. komputer , dariusz 10/01/04 09:39
      przyniesiony ze sklepu do domu
      traci połowę wartości ....

      1. PS2 , Riker 10/01/04 11:10
        "niewazne ile wydasz na niego pieniedzy i tak twoj kolega ma leprzy" ;D

        Pozdrawiam
        Riker =/\=

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL