Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 96907 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kolejność dysków w XP , OzA 10/01/04 02:40
Witam

Mam pytanie odnośnie zmiany kolejności dysków w XP Prof. Moja nagrywarka podłączona jako SECONDARY MASTER jest dyskiem D a partycje jedynego dysku PRIMARY MASTER są widoczne jako C E F. Chciałbym zmienić tak by nagrywarka była na samym końcu w klasyfikacji dysków. Czy jest to możliwe? Proszę o pomoc

Pozdrawiam

I sniffed Coke...
but the ice cubes
got stuck in my nose

  1. absolutnie :) , PaszkfiL 10/01/04 05:41
    panel sterowania-> narzędzie administracyjne -> zarządzanie komputerem -> zarządzanie dyskami - "pomiąchaj" tam troszke i już :)

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. albo wejsc do pomocy , glewik 10/01/04 08:14
    i wpisac np. zmiana litery dysku

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  3. albo tak.... , facio 10/01/04 15:13
    przepnij nagrywarke na [primary lub secondary] slave wtedy wszytsko bedzie ok!! Ta sytuacja u ciebie jest normalna, gdyz system przydziela nazwy literow pierwszym wykrytym napedom na gniazdach plyty glownej. W twoim wypadku secondary master jest drugi wykryty czyli systemowe D :-)

    1. nieprawda , gorky 10/01/04 18:43
      tak bylo w WinShicie 95, 98 i Me
      XP po przepieciu nagrywarki nie zmieni liter dyskow.
      A po zmianie liter bedziesz musial pogrzebac w Rejestrze zeby programy ktore szukaly nagrywarki na D wiedzialy ze teraz nazywa sie F albo dalej...
      Albo reinstall systemu jak nie masz pojecia o rejestrze...
      Czyli odpowiadajac na Twoje pytanie: zmienia sie to w Zarzadzaniu dyskami ale zastanow sie czy chcesz to robic :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL