Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 96981 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

[HELP] Cu¶ mi się w Windowsie zalęgło , Anitka-Redakcja 10/01/04 10:57
Działam na Windowsie 98SE i chyba podłapałam z netu jak±¶ paskudę. Zmusiła mnie ona do 3 reinstali systemu, ale nawet pomimo tych zabiegów system (pozornie działacy sprawnie) wywala mi co jaki¶ czas na "blue screenie" następuj±cy komunikat: "Skasowano wolumin, który zawierał otwarte pliki, następnym razem należy najpierw sprawdzić, czy można skasować ten wolumin"....:(

Czy kto¶ miał może podobne przygody z W98 i wie jak sobie poradzić z tym bugiem?

-- Anitka --

  1. A moze to nie jakas paskuda tylko HDD pada?? , Yorg 10/01/04 11:23
    to tylko taka propozycja (bo skoro np sa otwarte pliki na D: i partycja nagle zniknie (bo HDD szwankuje) to taki cos moze wyskozcyc)

    GG: 1706185
    lub komórka :)

    1. HDD moim zdaniem , Anitka-Redakcja 10/01/04 13:37
      sprawne - Norton nic nie znalazł... ¶mierdzie mi to jednak Microsoftem.... :)

      -- Anitka --

      1. hmm , Czarek 10/01/04 13:44
        to sprawdz jeszcze "powazniejszym" softem diagnostycznym producenta HDD + jakims programem odczytujacym parametry SMART (np Aida)

        + ew. scandisk MS'a

        byc moze konieczne bedzie wyzerowanie HDD i postawienie wszystkiego od nowa...

        1. stawiać już wsio stawiałam... , Anitka-Redakcja 10/01/04 14:28
          ...od zera (czyt. od "format c:"). Nie wiem, czy to jaki¶ ichni bug, czy cos mi sie tak skutecznie przykleiło. Scandisk MS nic nie wykrył - co do innych softów, jak skombinuję to sprawdzę :)

          -- Anitka --

  2. Yep , El Vis 10/01/04 11:32
    Kolega ma racje, ja też jestem za HDD. Przetestuj go na wszelkie możliwe sposoby.

    I don't suffer from insanity.
    I actually quite enjoy it.

  3. ja dodam... , DYD-Admin 10/01/04 11:55
    ...ze z tym 'woluminem' wyskoczylo, po instalacji IE6.0 SP1 na swiezo instalowanym W98SE... ale na razie chodzi... ;-) po omjej instalce... ;-)

    -- DYD

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL