Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 96597 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dziwne - zamiast strony TwojePC przy włączonym proxy.... , Bartollo 10/01/04 13:15
aster pokazuje się download pliku twojepc, przy wyłączonym proxy wszystko działa OK. Proxy jest konfigurowane przez skrypt dostarczany przez aster. Czy ktoś jeszcze tak ma? Acha - tak się dzieje od dwóch dni....

  1. Hmm... , DJopek 10/01/04 13:25
    Czyżby proxy miało jeszcze "stare" dane kiedy TwojePC leżało? (wg adminów był to update serwera ;) Wtedy otwierało się okienko z możliwością pobrania board.html :)

  2. hmm , Czarek 10/01/04 13:38
    Ctrl-F5

  3. niestety , Bartollo 10/01/04 13:53
    dalej to samo, oczywiscie można bez proxy, ale wtedy wszystko sie ciagnie.....
    Dzięki za pomoc, poczekam ze dwa dni - moze sie polepszy

  4. U mnie to samo , d-feNce 10/01/04 15:05
    Tez Aster.
    Pomaga wpisanie pelnego adresu: http://twojepc.pl/index.php

    there's no sense crying over every mistake,
    you just keep on trying till you run out
    of cake

  5. CZasami proxy "tak ma " , guma 10/01/04 23:25
    Anuluj pobieranie i F5 u mnie dziala zawsze (narazie tylko z allegro chce mi pobierac plik i to bardzo rzadko)

    pozdrawiam

  6. z tpc tak samo, ale podepnę się o WinUpdate w Aster , aspon 12/01/04 10:52
    czy dziła wam z proxy przez ten ich skrypt?
    kiedys dzialalo teraz tylko jak wylacze proxy.
    oczywiscie na WinXP

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL